תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוג'רס חתם בלסטר, מאמנו של אופיר מרציאנו יעבור לסלטיק?

לסטר - קריסטל פאלאס 4:1
לאחר משא ומתן מהיר הצפון אירי חתם אצל השועלים ויירש את קלוד פואל כמנג'ר החדש בלסטר. צפוי לעמוד על הקווים כבר בראשון הקרוב מול האקסית ווטפורד

לסטר אישרה הערב (שלישי) באתר הרשמי של הקבוצה את מינויו של מאמן סלטיק למנג'ר החדש של השועלים כאשר החתימה אותו על חוזה עד 2022. בכך הצפון אירי משלים חזרה לפרמיירליג אחרי קדנציה של שלוש שנים במועדון הפאר הסקוטי, שם זכה בשבעה תארים. 


במקביל, בסקוטלנד טוענים שאת רוג'רס בסלטיק יחליף ניל לנון, מאמן היברניאן כיום, כך שנראה כי גם קבוצתו של השוער אופיר מרציאנו תצטרך לחפש מאמן חדש כחלק ממשחק הכיסאות שנוצר.

בשבת האחרונה לסטר הובסה 4:1 על ידי קריסטל פאלאס ובסך הכל תחת פואל, שפוטר לאחר כ-16 חודשים במועדון, רשמה שבעה משחקים בכל המסגרות ללא ניצחון והידרדרה עד למקום ה-12. רוג'רס היה מועמד מוביל לאימון לסטר יחד עם מאמן ניוקאסל, רפא בניטס, וכן הוזכר שמו של רוברטו מרטינס, אולם הפור נפל במהרה על רוג'רס כשהשועלים החליטו ללכת בכל הכוח על הצפון אירי.

רוג'רס, בעברו בווטפורד, רדינג, סוונזי ולשיא הגיע כשאימן את ליברפול מ-2012 ועד 2015, החל לאמן את סלטיק בעונת 2016/17 וזכה עמה בשני דאבלים והיה אהוד מאוד לאור העובדה שקידם צעירים והיה בדרכו הבטוחה לטרבל, אבל באירופה כשל העונה להעפיל לליגת אלופות לאחר שהודח על ידי א.א.ק אתונה. 


מרציאנו. גם עליו המהלך הזה ישפיע כנראה (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ