תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קיין: "מדוכא מהפציעה, אבל כל נסיגה היא הזדמנות לחזור חזק יותר"

הארי קיין | Gettyimages
אחרי ה-0:1 על מנצ'סטר סיטי ברבע הגמר הראשון, התרנגולים מוטרדים ממצבו של החלוץ ששוב נפגע בקרסול: "זה לא נראה טוב, חוששים שגמר את העונה", אמר פוצ'טינו והחמיא: "סון שחקן מושלם, מגיע לו השער"
אחרי שהדהימה את מנצ'סטר סיטי עם 0:1 ברבע גמר ליגת האלופות, טוטנהאם המודאגת התפנתה להתעסק במצבו של כוכב הקבוצה הארי קיין שנפצע לאחר תיקול של פביאן דלף וירד לחדר ההלבשה בדקה ה-58 כשהוא לא מצליח ללכת בכוחות עצמו. קיין, שסבל לאחרונה מחבלה בקרסול והושבת במשך תקופה ארוכה, נפגע באותו מקום ולפי מאמנו מאוריסיו פוצ'טינו, ייתכן שכלל לא ישוב לשחק העונה.

 "אנחנו חוששים שהוא סיים את העונה", הודה הארגנטיני בצער, "זה כואב מאוד, אבל מה אנחנו יכולים לעשות. זה נראה שהוא עיקם את הקרסול ואולי שוב קרע רצועות. נבדוק אותו בימים הקרובים כשהנפיחות תרד. אני מקווה שזה לא פציעה קשה כפי שאנחנו חוששים, אבל זה לא נראה טוב". פוצ'טינו גם גילה שדלף לקח קשה את הפציעה כי התיקול היה הדדי: "דיברתי איתו והוא היה מאוד נסער. ניסיתי לומר לו שאני יודע שהוא לא ניסה לפצוע אותו ולהיפך".

למזלו של פוצ'טינו, שעוד במחצית הראשונה ניצל כשהשוער שלו הוגו לוריס הדף פנדל של סרחיו ארוגארו, יש לו את הדרום קוריאני יונג מין סון שכמו בשבועות בהן קיין היה פצוע, לקח פיקוד, הוביל את הקבוצה וגם כבש את שער הניצחון היקר ב-0:1 על הסיטיזנס. פוצ'טינו שיבח את סון בסיום: "אם יש שחקן שהגיע לו לכבוש את שער הניצחון, זה סון. היכולת שלו נפלאה והוא שחקן מושלם כרגע"."שחקן מושלם". סון גורף מחמאות מכל עבר (AFP)

כזכור, קיין נפצע בינואר ונעדר משבעה משחקים בהם סון הוביל את התרנגולים ואף הוזכר לרגעים כמועמד לשחקן העונה, אבל מאז חזרת הקפטן היה פחות דומיננטי גם כתוצאה מעייפות לאור העובדה שכלל לא נח בהיעדר הכוכב הגדול. כעת, הוא שוב צפוי להפוך לשחקן החשוב ביותר של טוטנהאם עד תום העונה ולנסות להוביל אותה לא רק בליגת האלופות, אלא גם בליגה במאבק על הכרטיס לליגת האלופות.

היום בשעות הצהריים, הארי קיין צייץ לראשונה היום על מצבו אחרי הפציעה וכתב: "מדוכא מהפציעה, אבל כל נסיגה היא הזדמנות לחזור חזק יותר. סיום חזק של הבחורים שניצחו את המשחק".כובש שער הניצחון יונג-מין סון אמר בסיום: "ראשית, אני מקווה שהפציעה של הארי קיין לא חמורה. אני שמח שנשארנו חזקים. אני חושב שהגיע לנו לנצח הערב, היינו טובים יותר ממנצ'סטר סיטי. טוטנהאם זו קבוצה שלעולם לא מוותרת. האצטדיון החדש נפלא ואני שמח על הזכות לשחק פה".

הוגו לוריס, שעצר פנדל של סרחיו אגוארו בדקה ה-13, הוסיף: "נשארנו חזקים גם אחרי הפציעה של הארי קיין והצלחנו לנצח בסיום. אני מאוד מקווה שהוא לא נפגע בצורה רצינית".מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ