תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פיפ"א תדון בערעור של צ'לסי, ישפיע על עסקת הזאר

צ'לסי - ווסטהאם 0:2
בארגון הבכיר יכריעו בימים הקרובים את סוגיית אמברגו של הבלוז, שרוצים לדחות את איסור העברות. בכל מקרה הבלאנקוס ינסו לרכוש את הזאר בקיץ. חלוץ העבר הספרדי עשוי לעבור מקבוצת הנוער לקבוצת המילואים
פיפ"א תדון היום (חמישי) בערעור של צ'לסי על הטלת אמברגו על שני חלונות העברות הקרובים של הבלוז. אם החרם ייכנס לתוקף, צ'לסי לא תוכל לרכוש שחקנים בקיץ הקרוב ובינואר לאחר מכן. בפיפ"א מאשימים את צ'לסי בהחתמת שחקנים קטינים לא חוקית. צ'לסי רוצה שלפחות החרם יוזז בחלון אחד והיא תוכל לרכוש בקיץ שחקנים ולתכנן את התקופה בה לא תוכל לרכוש שחקנים. החלטת פיפ"א תפורסם בימים הקרובים.

צ'לסי כבר הודיעה ב-5 במרץ שתערער על החלטת פיפ"א תחילה למוסדות פיפ"א ואם לא תהיה החלטה חיובית היא תפנה לבית הדין לערעורי ספורט קאס בלוזאן. לטענת צ'לסי היא מבקשת אותו יחס שניתן לקבוצות אחרות שספגו עונשים דומים כמו ברצלונה.

יחד עם זאת נאמר שהפעם המקרה שונה מכיוון שברצלונה ספגה עונש דומה, אבל ההחלטה הייתה רק באפריל כך שבארסה ערערה והערעור עבר את מוסדות פיפ"א וקאס ורק בדצמבר התקבלה החלטה סופית כך שבינתיים בארסה הייתה יכולה לרכוש שחקנים בקיץ 2014 והחלונות עליהם בוטל איסור העברות היו מינואר עד אוגוסט 2015. באשר לצ'לסי ההחלטה על אמברגו הייתה מוקדמת יותר באמצע מרץ. ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד ספגו עונשים דומים במועד מוקדם יותר בינואר 2016 וקיבלו אישור לרכוש שחקנים באוגוסט אותה שנה.ללא קשר להחלטה הסופית של פיפ"א, ריאל תרכוש את הזאר (Gettyimages)

ההחלטה של פיפ"א יכולה להיות משמעותית גם לגבי רכישת אדן הזאר. לפי ה"מארקה" ריאל מדריד רוצה לכלול את מתיאו קובאצ'יץ' שהביע רצון להישאר בצ'לסי אחרי שהיה מושאל אליה העונה ברכש של הזאר וכך להוריד את מחירו. בצ'לסי הביע מאוריציו סארי תקווה שקובאצ'יץ' יישאר. הבעיה תהיה שאם פיפ"א לא תסכים להקל על צ'לסי בקשר לחלון ההעברה הקרוב קובאצ'יץ' לא יוכל להישאר מכיוון שצ'לסי לא תוכל לבצע עסקאות.

ב"מארקה" פורסם שבכל מקרה הזאר יעבור לריאל מדריד, אבל השאלה היא מה המחיר שתיאלץ לשלם על הכוכב הבלגי. בריאל מדריד רוצים לשלם מקסימום מאה מיליון יורו ובצ'לסי דרושים לא פחות מ-116 מיליון יורו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ