תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פפ גווארדיולה: "אני עדיין צעיר, לא אצא לשנת שבתון"

ברייטון - מנצ'סטר סיטי 4:1. משחק האליפות
לאחר הפרסומים על כך שמנג'ר מנצ'סטר סיטי עשוי בשנה הבאה לצאת לחופשה בת שנה, הקטלוני הבהיר בשיחה עם "מארקה": "נכתבים דברים רבים שהם לא נכונים. ננסה שוב לזכות בליגת האלופות"
ביממה האחרונה דווח על כך שפפ גווארדיולה עבר "עונה מתישה", כזו שהסתיימה בטרבל היסטורי על אדמת אנגליה ובהדחה מטורפת מליגת האלופות לאחר צמד משחקים נגד טוטנהאם ברבע הגמר (4:4 בסיכום), ושבשל כך הוא שוקל לצאת לשנת שבתון בפעם השנייה בקריירת האימון שלו, כפי שעשה לאחר ארבע שנים מוצלחות בברצלונה.

עם זאת, ב"מארקה" הספרדי פורסם אמש (רביעי) כי גם זכייה בשתי אליפויות רצופות, שני גביעי ליגה והנפת הגביע האנגלי וגביע מגן הקהילה בשלוש שנים לא גרמו לגווארדיולה שום רצון או צורך לצאת לשנת הפסקה. יתרה מכך, הקטלוני טען בשיחה עם כתב העיתון: "אני צעיר ויש לי המון תשוקה ורצונות, לא אקח שנת שבתון".

כשנשאל גווארדיולה מדוע נכתבו דברים כאלה השיב: "ידיעות מגיעות מכל מני מקומות וזה לא אומר שנכתבים דברים רבים שהם לא נכונים. כל עוד לא יפטרו אותי, אשאר במנצ'סטר סיטי", אמר המאמן שהאריך את חוזהו עד 2021 לפני כשנה, "כולנו רוצים לזכות בליגת האלופות כי זה הדבר הכי יפה שאפשר להשיג והכי חשוב לנו לנסות שוב לרדוף אחרי החלום לזכות במפעל. אם ניפול , ננסה שוב".גווארדיולה. "עדיין צעיר" (AFP)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ