תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארון ואן-ביסאקה חתם לחמש שנים במנצ'סטר יונייטד

ארון ואן-ביסאקה | Marc Atkins/Getty images
עכשיו זה רשמי: מגנה של קריסטל פאלאס עבר תמורת כ-50 מיליון ליש"ט והפך לאנגלי היקר ביותר בתולדות השדים האדומים. השחקן בן ה-21 אמר: "מצפה להתחיל את האימונים". סולשיאר הוסיף: "הוא בדיוק מה שחיפשנו"
לאחר שהודלפו תמונות של השחקן לובש את מדי יונייטד, מנצ'סטר יונייטד הודיעה היום (שבת) באופן רשמי על צירופו של מגנה של קריסטל פאלאס ארון ואן-ביסאקה שחתם לחמש שנים תמורת 50 מיליון ליש"ט.

מאמן מנצ'סטר יונייטד אולה גונאר סולשיאר אמר אחרי החתימה: "ארון הוא אחד המגנים המשתפרים של הליגה, יש לו אתיקה נכונה כישרון מנטליות משחק שמתאימה למנצ'סטר יונייטד והוא מתאים בדיוק לסגנון המשחק שאנו מחפשים. הוא שחקן צעיר ורעב שמשתוקק ללמוד, שזה דבר חשוב בגילו. שמחים שהוא איתנו ואנו מצפים שנמשיך את התפתחותו".

המגן הנרגש הוסיף: "זו הרגשה בלתי נתפסת וכבוד גדול לקרוא לעצמי שחקן מנצ'סטר יונייטד - זה משהו שלמעט שחקנים יש את הזכות לומר זאת. אני לא יכול לחכות להשתלב עם הקבוצה, תהיה לי מונחה קטנה בגלל אליפות אירופה עד גיל 21, אבל אני מצפה להתחיל את האימונים על המאמן והצוות החדש שלי".


המגן בן ה-21 שירוויח כ-80 אלף ליש"ט בשבוע הפך גם לשחקן האנגלי היקר במועדון לאחר ששבר את שיאו של ריו פרדיננד שנרכש בשנת תמורת 30 מיליון ליש"ט בשנת 2002. בנוסף גם הפך לשחקן השישי היקר בתולדות הקבוצה אחרי פול פוגבה (2016), רומלו לוקאקו (2017), אנחל די מריה (2014), אנטוני מארסיאל (2015) ופרד (2018).מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ