תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פודן ענה לגווארדיולה: "זו דעתו, אבל אני לא אשתנה"

מנצ'סטר סיטי - ברייטון 0:4
מנג'ר מנצ'סטר סיטי טען שהכישרון צריך להראות יותר אסרטיביות כדי לזכות ליותר דקות, הקשר השיב: "אני מרגיש מוכן ואני מנסה להראות לו את זה בכל יום. היה נחמד אם היה צופה בי בנבחרת, אבל הוא בטח בחופש"
פיל פודן נחשב לאחד הכישרונות הכי גדולים בכדורגל העולמי וגם המחמאות של פפ גווארדיולה לכוכב הצעיר שלו בהתאם, אבל למרות זאת לדקות משחק הוא לא כל כך זוכה. קשר נבחרת אנגליה הצעירה רשם העונה בסך הכל 11 דקות, כשעלה מהספסל לעשר דקות ב-0:5 של מנצ'סטר סיטי על ווסטהאם במחזור פתיחת הפרמיירליג לפני חודש ועוד קודם לכן שיחק דקה בודדת במגן הקהילה.

נראה שהסיטואציה מתחילה להקשות על פודן, שאם עד היום קיבל בהבנה את הספסול שלו לאור סגל עמוק ועמוס כוכבים באלופת השנתיים האחרונות באנגליה, אז כעת הגיע שינוי בדמות תגובה לדבריו של גווארדיולה. הקטלוני, כאמור, מחמיא לא אחת לפודן ואף טען בין השאר שמדובר בשחקן שהוא ישמח לראות בקבוצה גם בעוד עשור, אך לאחרונה גם סיפר שפודן הוא "בחור ביישן" שצריך להתחיל להראות יותר אסרטיביות אם הוא רוצה גם לקבל יותר קרדיט - ועל כך הקשר כבר בחר להשיב.

"לפפ יש את הדעות שלו ולי יש את שלי", הבהיר פודן, "אני לא אשתנה. אני יודע שאני מוכן לשחק, אני מרגיש כך ואני מנסה להראות לו את זה באימון כל יום. יש לי חברים לקבוצה שאומרים לי שעליי להיות סבלני, אבל ברור שאני רעב ורוצה לשחק עכשיו. אני אלחם כדי לשחק ואני מוכן לעלות בכל עמדה שהמאמן יצטרך אותי".


פודן הרשים בסוף השבוע במשחק נבחרת אנגליה הצעירה נגד טורקיה, "האריות הצעירים" הפכו פיגור 2:1 ל-2:3, ופודן זכה לציונים מאוד גבוהים על הופעתו. הקשר אמר על כך: "זה היה נחמד אם פפ היה צופה במשחק נגד טורקיה, אבל הוא בטח לקח חופשה קטנה כדי לשחק גולף או משהו. אני לא יכול להאשים אותו".גווארדיולה ופודן. מערכת היחסים עלתה על שרטון? (מנצ'סטר סיטי, האתר הרשמי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ