תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פוצ'טינו ישוחח עם לוי על רכש: "אני מקבל תמיכה נהדרת"

ברייטון - טוטנהאם 0:3
המאמן לא חושש למעמדו על אף פתיחת העונה הרעה: "הקשר שלנו נפלא, הוא כמו חבר". ב"דיילי סטאר" דווח כי הבהיר שהקבוצה זקוקה לריענון. התרנגולים ינסו לרכוש את דיבאלה ולהיפרד מאריקסן. וגם: מה חושב ונגר
עכשיו טוטנהאם היא אחת מאכזבות העונה באנגליה. הספרס, שהעפילו אשתקד לגמר ליגת האלופות, הובסו 3:0 מול ברייטון בשבת ומדורדים רק במקום השמיני בטבלה. בממלכה מעבירים ביקורת קשה על המאמן מאוריסיו פוצ'טינו אולם הארגנטינאי משוכנע שהקבוצה תצא מהמשבר. בראיון ל"לסקיי ספורט" אמר פוצ'טינו כי יש לו את התמיכה של היו"ר דניאל לוי.

פוצ'טינו, שהודה שהיה זקוק למספר פגישות עם היו"ר לפני פתיחת העונה לאור חלון ההעברות המשונה שעבר על הקבוצה, אמר: "יש לנו מערכת יחסים טובים מאוד וזה יוצא דופן לזכות לתמיכה כזו. תמיד אמרתי לו שבנוסף לבוס שלי אני גם מחשיב אותו כחבר".

"כדורגל הוא לא דרמה, הוא תשוקה ואנחנו לא יכולים להפריד אותו מרגשות, אבל אנחנו לא יכולים להעצים יותר מדי את התוצאה האחרונה. עלינו ללמוד מהתבוסות כדי להיות מסוגלים להשתפר, צריכים לדעת לקבל את ההפסד בכבוד ולהמשיך הלאה".מאוריסיו פוצ'טינו. זוכה לתמיכה (GLYN KIRK/AFP via Getty Images)


על הטענות שטוטנהאם לא נראית כמו הקבוצה שלו: "איך זה יכול להיות? כל אלה שפתחו בהרכב שלנו במשחק האחרון נמצאים במועדון יותר משלוש שנים ומחציתם יותר משש שנים. המשכיות תמיד הייתה הכוח שלנו ולא יכול להיות שכרגע זו בעיה". מנגד, באנגליה נכתב גם כי זו הפעם הרביעית מאז ספטמבר בה פוצ'טינו פותח בהרכב עם גיל ממוצע של מעל 28 שנים - הרביעי הוותיק ביותר בליגה. זאת בניגוד למה שעשה בשלוש השנים הראשונות שלו.

בינתיים ב"דיילי סטאר" דווח כי הארגנטינאי צפוי לשוחח עם היו"ר על תוכניות הרכש לינואר בסוף השבוע הזה או בתחילת השבוע הבא. המאמן העביר מסרים שהקבוצה זקוקה לדם חדש כדי לחזור לכדורגל שאפיין אותה. אריק דאייר וסרג' אורייר נמצאים בדרך החוצה. נכתב שהתרנגולים יהיו מוכנים להקשיב להצעות על אריקסן שמסיים את חוזהו בקיץ וינסו לרכוש את פאולו דיבאלה.

ארסן ונגר שהתראיין הציג זווית שונה על טוטנהאם: "כשאימנתי נגדם לפני שנתיים-שלוש הם נראו כמו קבוצה צעירה ורעבה שגיבשה סגל נפלא עם שחקנים שגדלו וצמחו יחד במועדון לצד שחקנים חיוניים מבחוץ כמו כריסטיאן אריקסן. היום אין את אותה הכימיה. אריקסן למשל לא רוצה להתחייב שימשיך". המאמן פירגן לפוצ'טינו אך הוסיף באותה נשימה: "הוא בנה אותם לאט לאט, הצליח מאוד, כולם מכירים בכך. אבל אחרי 4-5 שנים אתה צריך להראות לאנשים שאתה יכול לתת יותר, וכעת הוא בשלב הזה".

פאולו דיבאלה. הפיתרון לכל הבעיות? ( ISABELLA BONOTTO/AFP/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ