תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בפה מארוטה בראיון: "דייגו גודין יחתום בקרוב באינטר"

דייגו גודין | Gettyimages
מנכ"ל הנראזורי דיבר ברדיו ראי האיטלקי וסיפר שהבלם יסיים את פרק השמועות ויגיע למועדון האיטלקי אחרי תשע עונות באתלטיקו והוסיף: "הפייר פליי הפיננסי מגביל אותנו, דבר שלא מאפשר לנו להשקיע בחופשיות"
מנכ"ל אינטר, בפה מארוטה התראיין היום ברדיו ראי האיטלקי (שני) ואמר כי המועדון קרוב להחתים את בלם אתלטיקו מדריד, דייגו גודין שמסיים חוזה בקיץ: "המטרה של הבעלים היא לשפר את התוצאות שנה אחר שנה", כך אמר מראוטה  והוסיף: "אנחנו רוצים לסיים עם החתימה של גודין שמייצג את הערכים שלנו".

מארוטה הדגיש כי אינטר מחפשת שחקנים בעלי אופי שמתאים לקבוצה והודה שהוא לא יכול להשקיע כסף כפי שהיה רוצה בשל הפייר פליי הפיננסי: "יש לנו מגבלות, דבר שלא מאפשר לנו להשקיע בחופשיות".

אם גודין בהחלט יחתום במדי אינטר הוא יסיים פרק בן תשע שנים באתלטיקו מדריד, בו הוא הספיק לזכות בליגה הספרדית, פעמיים בליגה האירופית, גביע המלך הספרדי, ובסופר קאפ האירופי האחרון. בנוסף הגיע הבלם מאורוגוואי פעמיים לגמר ליגת האלופות במדי הקולצ'ונרוס בשנים 2014 ו-2016 אך לצערו לא זכה בגביע עם אוזניים הגדולות לאחר צמד הפסדים לריאל מדריד בתום 120 דקות.בפה מארוטה הודה שהפייר פליי יגביל את מדיניות הרכש של אינטר (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ