תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו: "ניצחנו בגמר ליגת האלופות לפני שעלינו למגרש"

ז'וזה מוריניו | CHRISTOPHE SIMON/AFP/Getty Images
המאמן הפורטוגלי נזכר בתקופה שאימן את אינטר וזכה בטרבל היסטורי: "ידעתי שהאגו שלו יהיה יתרון גדול עבורי" אמר על ואן חאל, מולו התמודד. בנוסף חשף את הסיבה שבחר לא לחגוג את הזכייה באיטליה
ז'וזה מוריניו נזכר בתקופתו באינטר. בימים אלו, המאמן הפורטוגלי עדיין מחפש את קבוצתו הבאה, אך לא מוכן להתפשר על כל הצעה. בראיון לתקשורת באיטליה, חזר כמעט עשור שלם אחורה, לימים בהם עמד על הקווים בסן סירו והשלים הישג היסטורי עם הזכייה בטרבל חסר תקדים לכדורגל האיטלקי.

"אני אספר לכם משהו שלא אמרתי מעולם" התחיל מוריניו את בראיון והמשיך: "אחרי שזכינו בליגת האלופות, לא חזרתי למילאנו בשביל לחגוג. הסיבה לכך הייתה כי חשבתי שלא אצליח לשלוט ברגשותיי, ולא הייתי עובר לריאל מדריד". מוריניו ואינטר ניצחו 0:2 את באיירן מינכן, בגמר ליגת האלופות בשנת 2010 שנערך בסנטיאגו ברנבאו.

"אפילו לא נכנסתי לחדר ההלבשה אחרי הגמר במדריד. רציתי לברוח מהרגשות שלי. קיבלתי החלטה לעבור לריאל מדריד. עדיין לא חתמתי על חוזה, אבל החלטתי עם עצמי. סירבתי להצעתם פעמיים אך הפעם השלישית כבר לא הייתה אפשרית. ידעתי ופחדתי שאם אחזור לחגוג במילאנו, דעתי תשתנה. זו הייתה הטעות שלי".
למוריניו היו כמה מילים קשות גם לכיוונו של לואי ואן חאל, מאמנם של הגרמנים דאז: "הכרתי אותו היטב. ידעתי שהאגו שלו יהיה יתרון עבורי וסמכתי על זה. ניצחנו את הגמר עוד לפני שדרכנו על כר הדשא. זכינו בשלושה גביעים בפרק של 15 ימים, בהם דייגו מיליטו כבש ארבעה שערים. היסטורי". צמד המאמנים מכירים היטב עוד מימיהם בברצלונה, אז מוריניו שימש כמתורגמן של המאמן ההולנדי הותיק.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ