תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טרגדיה בברזיל: שריפה במתקן הנוער של פלמנגו, 10 נספו

אמבולנס בברזיל אמבולנס בברזיל | AFP
מתחם האימונים של קבוצת הנוער הברזילאית עלה באש הבוקר, בין ההרוגים שישה מהשחקנים הצעירים של המועדון וארבעה אנשי צוות. הסיבה להתפרצות השריפה לא ידועה, המשחק נגד פלומיננזה בוטל
הכדורגל הברזילאי חווה טרגדיות בשנים האחרונות, כמו התרסקות המטוס של שאפקואנסה, והיום הוא שוב שרוי באבל גדול ובהלם. הבוקר (שישי) פרצה שריפה במתקן האימונים של שחקני הנוער של פלמנגו בריו דה ז'נירו, ועשרה מצאו את מותם מתוכם כנראה שישה משחקני הנוער של הקבוצה וארבעה עובדים נוספים של המועדון. חלק מהניספים כבר זוהו, ביניהם שחקן בן 15 בשם ארתור ויניסיוס וכן שחקן נוסף. המועדון הודיע על שלושה ימי אבל.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום בשעה 5:17 בבוקר השתלטו על האש רק אחרי שעתיים, התברר כי חלק נרחב מהמבנים במתחם נשרפו כליל, כאשר הסיבה להתפרצות הדליקה לא ברורה. הקבוצה הבוגרת של המועדון הייתה אמורה לפגוש מחר את פלומיננזה אך על פי כלי התקשורת בברזיל המפגש בוטל וכל פעילויות המועדון הופסקו.מי שמכיר היטב את מתקן האימונים של פלמנגו הוא כוכב ריאל מדריד ויניסיוס ג'וניור, שגדל שם והביע את תנחומיו לנפגעים ומשפחותיהם בחשבון הטוויטר שלו. "חדשות עצובות, בואו נתפלל חזק עבור כולם", כתב.
בפלומיננזה הכריזו גם הם על אבל ועמדו שלובי ידיים לזכרם של הניספים. המועדון ביטל אף הוא את כל הפעילות שלו.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ