גרייזמן: מרגיז שנגמר בתיקו, אבל בבית שלנו נרגיש בנוח

גרייזמן
גרייזמן | צילום: AFP

חלוץ אתלטיקו מדריד אופטימי. דייגו סימאונה: "יש זמן לחשוב על הדרבי"

אתלטיקו מדריד סיימה ב-0:0 את משחק החוץ שלה מול פ.ס.וו איינדהובן בשמינית גמר ליגת האלופות, אבל אצל האדומים-לבנים ממש לא מאוכזבים. "לחצנו, היו לנו הזדמנויות אני יוצא עם תחושה חיובית", הכריז המאמן דייגו סימאונה, ששחקניו לא ניצלו גם יתרון מספרי אחרי שגסטון פריירו הורחק. 

"אנחנו צריכים לשמור על תחושות חיוביות", הבהיר סימאונה. "כשהשחקנים נותנים הכל ומפעילים לחץ, זה מעורר בי התלהבות. השערים יגיעו, אני בחור סבלני". לקראת המשימה הקשה הבאה, שתגיע כבר בשבת הקרובה, אמר המאמן: "יש זמן כדי לחשוב על הדרבי הקרוב מול ריאל מדריד". 

המאזן של אגוארו וההישג השלילי של אתלטיקו: הסטטיסטיקות

"מרגיש שזה נגמר בתיקו כשאתה כל כך רוצה לנצח", הוסיף אנטואן גרייזמן, שסיפק לפחות החמצה אחת גדולה. "זה לא כל כך נורא. הגומלין יהיה בבית וזה ייתן לנו דחיפה. ההזדמנויות שהחמצתי? לא נורא, אני עדיין מלא בטחון. לא היה קל, עבדנו קשה בהגנה. דווקא כשהם נשארו ב-10 שחקנים היה יותר קשה כי הם הסתגרו לאחור. בבית שלנו נרגיש יותר בנוח עם האוהדים שלנו שדוחפים אותנו".

  יכול לבוא בטענות רק לעצמו (AFP)

אתלטיקו מדריד הפכה לקבוצה הספרדית היחידה עד כה השנה שלא מנצחת בשלב הנוק-אאוט באלופות ובליגת האירופית. "ניסינו, רצנו ולא הצלחנו לעשות זאת", סיכם המגן הברזילאי פיליפה לואיס. "לא הצגנו קור רוח בהתקפה והם היו טובים בהגנה". 

"ברור שהתקשינו לכבוש, אבל אנחנו עדיין יוצרים מצבים", הזכיר הברזילאי. "היו לנו שתי הזדמנויות ממש טובות. אנחנו חייבים לנצח בבית, אין אפשרות אחרת. תיקו פשוט לא יהיה מספיק טוב מבחינתנו". הגומלין ייערך באיצטדיון ויסנטה קלדרון הגועש במדריד ב-15 במרס.

"אני מרוצה, אחרי ההרחקה היה חשוב לא להפסיד או לספוג", הגיב שחקן פ.ס.וו הקטור מורנו. "התיקו טוב לנו כי ככה כל שוויון בקלדרון יהיה לנו טוב. יהיה שם קשה כי אתלטי קבוצה גדולה, ממש יריבה קשוחה ומאוד אינטנסיבית. יש סיבה שהם יכולים להתחרות עם הענקיות של הליגה הספרדית, אבל אנחנו חייבים לחלום על הפתעה".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי