וארן: "תמיד ארצה את אמבפה בקבוצה שלי, לא יודע מה יהיה בעתיד"

קיליאן אמבפה, רפאל וראן
קיליאן אמבפה, רפאל וראן | Matthias Hangst/Getty Images

לקראת המפגש נגד פ.ס.ז', בלם ריאל מדריד התראיין בצרפת ודיבר על חברו לנבחרת שיחמיץ את המשחק: "אמרתי לו שזה טוב שהוא ינוח נגדנו, יש לי רק דברים טובים לומר עליו". על זידאן: "הוא יוביל אותנו בחזרה לצמרת"

ריאל מדריד תתארח הערב (רביעי, 22:00), אצל פריז סן ז’רמן, למה שיהיה המשחק הראשון של שני מועדוני הפאר בליגת האלופות לעונת 2019/20, אשר עשוי להכריע את ראשות בית א’. לקראת המפגש בפריז, בלם הבלאנקוס, רפאל וארן, התראיין בעיתון המקומי ‘לה פיגארו’ ולא הכחיש כי היה שמח לראות את חברו לנבחרת הטריקולור, קיליאן אמבפה משתף איתו פעולה, גם בזירת המועדונים.

וארן אמר: "אני תמיד רוצה לראות את אמבפה בקבוצה שלי, בין אם מדובר בנבחרת או בקבוצה שלי. אני יודע הכל על האיכותיות שלו, הוא שחקן נהדר. הוא יעביר את העונה הזאת בפריז, אבל אנחנו יודעים מה יהיה בעתיד. יש לי רק דברים טובים לספר עליו, והוא יודע את זה".

הבלם הצרפתי שצפוי לפתוח התייחס לפציעתו של קיליאן אמבפה: "התראינו במהלך פגרת הנבחרות, ואמרתי שזה יהיה טוב אם הוא ינוח נגדנו", אמר בחיוך והמשיך: "אני מאחל לו את הטוב שבעולם, אבל אנחנו צריכים לנצח את פריז גם אם אמבפה משחק וגם אם לא".

לסיום דיבר וראן על המאמן החדש ישן זינדין זידאן שהוביל את ריאל מדריד לשלוש זכיות רצופות בליגת האלופות

: "הוא יוביל אותנו בחזרה לצמרת. הוא לא השתנה בכלל, הוא מאוד נינוח וקשוב לשחקנים שלו. כשהוא נותן לך עצות, תמיד צריך להקשיב לו כי זה בטוח ישפר אותך. אני תמיד מקשיב בשקיקה לכל דבר שיש לו לומר".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי