צפו: מרסלו התייצב בקלפי בזמן שריאל מדריד יצאה ללונדון

מרסלו | David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

מי היה מאמין? יממה לפני גומלין חצי גמר ליגת האלופות נגד צ'לסי, מגן הבלאנקוס הגיע למלא את חובתו האזרחית ובמקום לנסוע יחד עם חבריו, הוא יעשה זאת בטיסה פרטית שתעלה כ-20,000 יורו

קבוצות: ריאל מדריד

בזמן שחבריו לקבוצה יצאו הבוקר (שלישי) ללונדון לקראת הגומלין נגד צ'לסי בחצי גמר ליגת האלופות, מגן ריאל מדריד, מרסלו, התייצב באחת הקלפיות בבירת ספרד כדי למלא את חובתו האזרחית שנכפתה עליו לאחר שעלה בהגרלה בשבוע שעבר. הברזילאי שמחזיק באזרחות ספרדית ורשום כתושב מדריד, הגיע לבית הספר בו נמצאת הקלפי שאליה צוות ועזב בחזרה לביתו מיד לאחר שהמפקח הופיע.

יש לציין כי על אף שאינו לוקח חלק פעיל כמזכיר בקלפי, על השחקן להישאר זמין ובקרבת המקום במשך כל היום ולכן נמנע ממנו להמריא לאנגליה יחד עם שאר הסגל של זינדין זידאן, שימשיכו בהכנות למשחק בסטמפורד ברידג' מחר. בריאל מדריד ניסו לפטור את מרסלו ממילוי התפקיד, אולם מכיוון שלא מדובר במקרה של כוח עליון, הרשויות לא הסכימו לשחרר את הברזילאי.

מרסלו, שתועד בקלפי אחרי שהתייצב בה ב-8:28 בבוקר שעון ספרד, יעשו את דרכון ללונדון הלילה או מחר בבוקר, כאשר עלות הטיסה הפרטית שתביא אותו לבירת אנגליה מוערכת בכ-20,000 יורו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי