"יהודי מסריח, נחסל את משפחתך": ברחהאוס הגיש תלונה נגד אוהדי פיינורד

סטיבן ברחהאוס | Rico Brouwer/Soccrates/Getty Images

הכוכב שעבר הקיץ ליריבה השנואה, אייאקס, ספג איומים קשים מאוהדי האקסית שגרמו לו לפנות למשטרה. בין הקללות שספג: "נחסל את המשפחה שלך, אתה לא תגיע ליום הולדת שלך, אנחנו יודעים איפה אתה גר"

(גודל טקסט)

סטיבן ברחהאוס עשה בקיץ מעשה שלא לכל שחקן יש אומץ לעשות. הקפטן והכוכב הבלתי מעורער של פיינורד בשנים האחרונות, חתם ביולי על חוזה ארוך טווח לארבע שנים באייאקס – היריבה השנואה ביותר על אוהדי פיינורד. ברחהאוס הספיק לשחק חמש שנים באדומים לבנים והמעבר הזה ממש לא עבר בשקט, מסתבר.

אוהדי פיינורד החלו לשרוף את החולצות של ברחהאוס, אבל השחקן נאלץ להגיש תלונה למשטרה אחרי שהוא החל לקבל איומים קשים בנוסח של "נעיף לך זיקוקים לפרצוף ב-19.12" (תאריך המשחק בין פיינורד לאייאקס), ו"אתה לא תחיה עד ה-19.12". אגב, ב-19.12 ברחהאוס יחגוג יום הולדת 30 והאוהדים של פיינורד גם איימו ש"אתה לא תגיע ליום ההולדת שלך, אנחנו יודעים איפה אתה גר".

וכמובן שהיו גם איומים אנטישמיים בעקבות העובדה שאייאקס מזוהה עם היהודים כמו "יהודי מלוכלך, נחסל את המשפחה שלך". ברחהאוס, ששיחק גם בווטפורד, אלקמאר וטוונטה, כבש 87 שערים והוסיף 64 בישולים ב-199 הופעות במדי פיינורד. הקיצוני בן ה-29 אמר לאחר המעבר שהוא רוצה להתחרות על תארים ולשחק בליגת האלופות, התבטאות שלא ממש "הרגיעה" את אוהדי פיינורד שחלקם נחשבים לפאשיסטיים קיצוניים.

סטיבן ברחהאוס במדי פיינורד | Laurens Lindhout/Soccrates/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי