כאוס בלונדון: צפו באוהדי נבחרת אנגליה פורצים לתוך וומבלי

אוהדי נבחרת אנגליה בטירוף | Dan Kitwood/Getty Images

רגע לפני שריקת הפתיחה של משחק הגמר ההיסטורי, אוהדי נבחרת שלושת האריות נצפו מתפרעים סמוך לכותלי האצטדיון כשרבים מהם מתקוטטים עם מערך האבטחה שנכח במקום וניסה למנוע זאת מהם. צפו בפרעות

אנגליה בטירוף שלא נראה כמותו הרבה זמן, אם בכלל. נבחרת שלושת האריות העפילה לראשונה בתולדותיה לגמר אליפות אירופה, והתושבים במדינה הבריטית לא יודעים את נפשם מרוב אושר עקב ההישג הנהדר של גארת סאות'גייט וחניכיו. למרות זאת, בתיעודים שמגיעים מאזור אצטדיון וומבלי השמחה הפכה למראות קרב של ממש.

שעות ספורות לפני שריקת הפתיחה, ברחובות לונדון שורר כאוס מוחלט. לפי דיווחים במדינה, אלפי אוהדים מנהלים מאבקים ואף מתקוטטים מחוץ לכותלי וומבלי, כאשר חלק נכבד מהם אף מצליח לפרוץ את מערך האבטחה שהוצב במקום. במרבית הסרטונים ניתן לראות מחזות לא שגרתיים, וזאת בלשון המעטה, של אנשי אבטחה מכים אוהדים שעושים את דרכם לתוך האצטדיון בצורה לא חוקית.

בסרטון נוסף שרץ ברחבי הרשת, מאות אוהדים בריטיים נראים בעיצומה של קטטת ענק עם מספר מאבטחים שמנסים להדוף אותם אל מעבר לגדרות ההפרדה שנמצאות במקום. למרות זאת, האוהדים האלימים ממשיכים בשלהם ורומסים את כל מה שנקרה בדרכם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי