תמונת הבתים של יורו 2024 תושלם היום (שלישי) אחרי שלושת משחקי גמר הפלייאוף, בהם יחולקו שלושת הכרטיסים הנותרים. 21 נבחרות עלו אוטומטית בתום שלב המוקדמות, גרמניה המארחת ו-20 הנבחרות שסיימו כראשי הבתים והסגניות. שלוש הנותרות הצטרפו אחרי הפלייאוף.
שישה בתים כוללים נבחרת אחת מכל דרג. 16 מתוך 24 המשתתפות בשלב הבתים יעלו לשמינית הגמר, או במילים אחרות – רק 8 יודחו אחרי שלב הבתים. זה נותן הרבה תקווה להרבה משתתפות. המעפילות יהיו שתי הראשונות בכל בית וארבע הנבחרות שסיימו במקום השלישי ומחזיקות במאזן הכי טוב.
משחק הפתיחה יתקיים ב-14 ביוני באליאנץ ארנה והוא יפגיש את המארחת גרמניה עם סקוטלנד.
משחק הגמר יתקיים ב-14 ביולי באצטדיון האולימפי בברלין.
10 ערים יארחו משחקים בטורניר ובכולן אצטדיונים עם 43 אלף מקומות או יותר: ברלין, מינכן, דורטמונד, שטוטגרט, פרנקפורט, גלזנקירשן, המבורג, דיסלדורף, קלן, לייפציג.
בית א'
הנבחרות:
גרמניה
הונגריה
סקוטלנד
שוויץ
סדר המשחקים:
14.6, 21:00: גרמניה – סקוטלנד (מינכן)
15.6, 21:00: הונגריה – שוויץ (קלן)
19.6, 18:00: סקוטלנד – שוויץ (קלן)
19.6, 21:00: גרמניה – הונגריה (שטוטגרט)
23.6, 21:00: שוויץ – גרמניה (פרנקפורט)
23.6, 21:00: סקוטלנד – הונגריה (שטוטגרט)
בית ב'
הנבחרות:
ספרד
אלבניה
קרואטיה
איטליה
סדר המשחקים:
15.6, 15:00: איטליה – אלבניה (דורטמונד)
15.6, 18:00: ספרד – קרואטיה (ברלין)
19.6, 15:00: קרואטיה – אלבניה (המבורג)
20.6, 21:00: ספרד- איטליה (גלזרקירשן)
24.6, 18:00: אלבניה -ספרד (דיסלדורף)
24.6, 18:00: קרואטיה – איטליה (לייפציג)
בית ג'
הנבחרות:
אנגליה
דנמרק
סלובניה
סרביה
סדר המשחקים:
16.6, 15:00: סרביה – אנגליה (גלזרקירשן)
16.6, 18:00: סלובניה – דנמרק (שטוטגרט)
20.6, 15:00: דנמרק – אנגליה (פרנקפורט)
20.6, 18:00: סלובניה – סרביה (מינכן)
25.6, 18:00: דנמרק – סרביה (מינכן)
25.6, 18:00: אנגליה – סלובניה (קלן)
בית ד'
הנבחרות:
צרפת
אוסטריה
הולנד
ויילס / פולין
סדר המשחקים:
16.6, 21:00: ויילס / פולין – הולנד (המבורג)
17.6, 15:00: אוסטריה – צרפת (דיסלדורף)
21.6, 18:00: הולנד – צרפת (לייפציג)
21.6, 21:00: ויילס / פולין – אוסטריה (ברלין)
25.6, 21:00: צרפת – ויילס / פולין (דורטמונד)
25.6, 21:00: הולנד – אוסטריה (ברלין)
בית ה'
הנבחרות:
בלגיה
רומניה
סלובקיה
אוקראינה / איסלנד
סדר המשחקים:
17.6, 18:00: רומניה – אוקראינה / איסלנד (מינכן)
17.6, 21:00: בלגיה – סלובקיה (פרנקפורט)
21.6, 15:00: סלובקיה – אוקראינה / איסלנד (דיסלדורף)
22.6, 21:00: בלגיה – רומניה (קלן)
26.6, 21:00: סלובקיה – רומניה (פרנקפורט)
26.6, 21:00: אוקראינה / איסלנד – בלגיה (שטוטגרט)
בית ו'
הנבחרות:
פורטוגל
טורקיה
צ'כיה
גאורגיה
סדר המשחקים:
18.6, 18:00: פורטוגל – צ'כיה (לייפציג)
18.6, 21:00: טורקיה – גאורגיה (דורטמונד)
22.6, 15:00: גאורגיה – צ'כיה (המבורג)
22.6, 18:00: טורקיה – פורטוגל (דורטמונד)
26.6, 18:00: גאורגיה – פורטוגל (גלזרקירשן)
26.6, 18:00: צ'כיה – טורקיה (המבורג)
שמינית הגמר
* 29.6, 18:00: מנצחת בית א' – סגנית בית ג' (דורטמונד)
* 29.6, 21:00: סגנית בית א' – סגנית בית ב' (ברלין)
* 30.6, 18:00: מנצחת בית ב' – מקום שלישי בתים א'ד'ה'ו' (קלן)
* 30.6, 21:00: מנצחת בית ג' – מקום שלישי בתים ד'ה'ו' (גלזרקירשן)
* 1.7, 18:00: מנצחת בית ו' – מקום שלישי בתים א'ב'ג' (פרנקפורט)
* 1.7, 21:00: סגנית בית ד' – סגנית בית ה' (דיסלדורף)
* 2.7, 18:00: מנצחת בית ה' – מקום שלישי בתים א'ב'ג'ד' (מינכן)
* 2.7, 21:00: מנצחת בית ד' – סגנית בית ו' (לייפציג)
רבעי הגמר
* 5.7, 18:00: מנצחת שמינית גמר 3 – מנצחת שמינית גמר 1 (שטוטגרט)
* 5.7, 21:00: מנצחת שמינית גמר 5 – מנצחת שמינית גמר 6 (המבורג)
* 6.7, 18:00: מנצחת שמינית גמר 7 – מנצחת שמינית גמר 8 (ברלין)
* 6.7, 21:00: מנצחת שמינית גמר 4 – מנצחת שמינית גמר 2 (דיסלדורף)
חצאי הגמר
* 9.7, 21:00: מנצחת רבע גמר 1 – מנצחת רבע גמר 2 (מינכן)
* 10.7, 21:00: מנצחת רבע גמר 3 – מנצחת רבע גמר 4 (דורטמונד)
הגמר
14.7, 21:00 (ברלין)
מה דעתך על הכתבה?