גורם בבית”ר: אין לבורר סמכות לשחרר את אצילי

play אצילי
אצילי |
גורם בבית"ר: אין לבורר סמכות לשחרר את אצילי 03:07

בירושלים מפנטזים כי הכוכב יישאר. סוכניו: "עומר מקצוען והם מנצלים זאת לרעה"

יש אירופה בטדי. בית”ר ירושלים העפילה אמש (חמישי) בצורה מרשימה לשלב הפלייאוף  של הליגה האירופית לראשונה בהיסטוריה של המועדון. הקבוצה מהבירה לא התקשתה והשיגה 0:3 על ילגבה הלטבית בדרך לשלב הפלייאוף. הניצחון אמש הביא לרעב גדול בקרב אנשי הקבוצה: “נתפלל להגרלה טובה כי במידה וזה יהיה אפשרי נעשה הכל על מנת להגיע לשלב הבתים כולל חיזוק ובניית קבוצת חזקה”.

שביעות רצון בצוות המקצועי נוכח היכולת שהציעו מספר שחקנים ובהם דן איינבינדר, מרסל הייסטר, וכמובן עומר אצילי. הקשר עשוי לפתוח דף חדש בבירה אם בבוררות לא יקבע תג מחיר עבורו. המתווה במקרה זה להשארת הכוכב עשוי להיות חוזה בגבוה 300 אלף דולר לעונה וסעיף שחרור שיהיה מקובל על שני הצדדים, אלי טביב ואצילי ונציגיו.

בית”ר לראשונה בפלייאוף עם 0:3 על ילגבה. צפו בתקצירהצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

יש לציין כי מתווה זה נכון לרגע זה נראה כחלום רחוק, שכן מאז אותה הצעה ראשונית שהציע טביב על סך 100 אלף דולר לא שוחחו כלל עם השחקן ו/או עם נציגו על חידוש החוזה. גם בבית”ר ירושלים אין כוונה להציע לקשר חוזה חדש עד לסיום הליך הבבורות, הרי שבמועדון טוענים כי לבורר חנוך קינן אין סמכות לשחרר את עומר אצילי מהמועדון ולקבוע עבור שיחרורו תג מחיר.

לאור הדברים הודיעו נציגיו של אצילי בהודעה רשמית: “קמנו הבוקר למופע ספינים מרהיב נוסף מבית מדרשה של בית”ר ירושלים, בכלי תקשורת מסוימים, שמטרתו לעקר את הבוררות ולהשפיע על תוצאתה רגע לפני מתן פסק הבורר.  

אצילי. נציגיו דוחים את טענות המועדון (דני מרון)

“חשוב להבהיר, בצורה הכי ברורה, כי כל הטענות שעומר ‘נוטה’ להישאר בבית״ר ירושלים, מבקש סכומי כסף כאלה ואחרים או מתנה את ההישארות בכל מיני תנאים – לא נכונות לחלוטין. אין משא ומתן, לא היה משא ומתן ושום דבר לא השתנה ממועד הגשת הבוררות, שהוגשה בלית ברירה ובנסיבות חמורות וקיצוניות”, נכתב בהודעה, “בית״ר ירושלים מנסה לנצל לרעה את המקצוענות חסרת הפשרות של עומר ואת העובדה שהוא יודע לשים דברים בצד על כר הדשא כדי לנסות לזהם את ההליך המשפטי ולפגוע בתקינותו. אנחנו דוחים את ההתנהגות הזאת בשאט נפש”

ובחזרה למשחק. הייסטר הגרמני בהופעת בכורה מצוינת בהרכב הרים את רף הציפיות ממנו בצורה משמעותית: “ידענו שמדובר במגן מצוין בטח בפן ההתקפי, אבל לא ציפינו להשתלבות כל כך מהירה שלו”, אמרו בקבוצה.

הייסטר, מבחינה התקפית הוכיח את עצמו (דני מרון)

בראיון לאתר הרשמי אמר מרסל הייסטר לאחר הניצחון: “שמעתי על האווירה וידעתי שזה מדהים, אבל במציאות זה פשוט לא ייאמן, אני פה בסך הכל שבועיים וזה מרגיש לי כמו שנתיים”.

הייסטר סיפר על שער הבכורה: “זו הרגשה טובה לכבוש במשחק הראשון בטדי, זה חלום שהתגשם. מדהים לשמוע את הקהל צועק ככה את השם שלך”, אמר הגרמני וסיפר בקצרה על ירושלים: “החיים כאן מאוד נחמדים, אנשים חמים והשחקנים דואגים לי ומזמינים אותי להיפגש ולצאת לשתות קפה. כולם מאוחדים בקבוצה כמו משפחה, דאגו לי מהיום הראשון. רוצה לעזור לקבוצה לקחת תארים”.

לידור כהן שקיבל משחק שני ברציפות את חולצת ההרכב, סיפק את אחד המשחקים הטובים שלו במועדון. כהן שכבר היה בדרך החוצה הוכיח כי גם בהגנה יש לו לא מעט מה לתרום.

שכטר, חוזר לעצמו? (דני מרון)

השחקן שקיבל שסחט הכי הרבה מחמאות היה איתי שכטר. לא מעט ביקורות הושמעו כלפי החלוץ שלא הרבה לכבוש לאחרונה אבל אמש נתן תזכורת ליכולות שלו והבקיע שער יפה בנוסף לפנדל שסחט. “אם איתי ישמור על כושר כזה לאורך זמן מדובר באחד החלוצים הטובים בליגה”, החמיאו חבריו.

עד כה גרף הבעלים אלי טביב כמיליון יורו מהמפעלים האירופים והגעה לשלב הבתים תביא להכנסה נוספת של כ-2.5 מיליון יורו. בתוספת מכירת הכרטיסים והחשיפה לה יזכו השחקנים בעלי פוטנציאל המכירה, תקבלו סיבה טובה מאוד להשקעה מבחינת הבעלים.

ערכות ה-GPS שנרכשו על ידי הבעלים הגיעו למועדון ובצוות המקצועי הדגישו את חשיבותם לעומת המערכת איתה עבדו אשתקד.

עכשיו הפנים להגרלה (דני מרון)

בגזרת הרכש הדברים מעט תקועים. אלי טביב החליט כי הוא ימתין לאריק סאבו עד יום ראשון ואם לא יודיע כי הוא מגיע לישראל יפנה הבעלים לערכאות משפטיות נגדו כשבמקביל יחפש רכש אחר. מלבד זאת בקבוצה מחפשים שחקן כנף וחלוץ זר.

מעבר לכך, הקבוצה תקבל יום מנוחה ולאחר מכן תחל בהכנות למשחק גביע הטוטו נגד הפועל באר שבע (ראשון, 19:00).

הייסטר, מבחינה התקפית הוכיח את עצמו (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי