בבאר שבע מרוצים: "אפשר וצריך לגמור את זה בטרנר"

חוסה אנחל קאריו, עדן שמיר
חוסה אנחל קאריו, עדן שמיר | אודי ציטיאט

במועדון מבירת הנגב שבעי רצון משער החוץ בשבדיה ומאמינים שישלימו את המשימה בגומלין. מחמאות לעמית ביטון שפתח על חשבונו של מיגל ויטור, חוסה אנחל קאריו עלול לעזוב, אם לא יראה שיפור ניכר ביכולת

קבוצות: הפועל באר שבע
(גודל טקסט)

שביעות רצון בהפועל באר שבע מה-1:1 ובעיקר משער החוץ היקר שהשיגה הקבוצה במשחק הראשון מול נורשפינג השבדית, בסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית אמש (חמישי). בקבוצה ציינו לטובה את רוח הלחימה שהפגינו השחקנים והעובדה כי הצליחו להסתגל לדשא הסינטטי, משטח ששחקני באר שבע לא רגילים לשחק עליו.

גורם בקבוצה הביע אופטימיות לקראת משחק הגומלין ביום חמישי הקרוב באצטדיון טרנר: "בבאר שבע זה יהיה כבר אופרה אחרת עם הקהל שלנו. אני בטוח שהאצטדיון יהיה מלא והקהל ידחוף אותו לניצחון שיובילו אותנו לשלב הפלייאוף. הם לא פראיירים. מדובר בקבוצה אגרסיבית מאוד שעיקר הכוח שלה זה כדורי גובה, אבל אפשר וצריך לגמור את זה בטרנר".

מי ששוב זכה למחמאות הוא הבלם הצעיר, עמית ביטון, שהוכיח פעם נוספת שיש על מי לסמוך, כאשר סמוך למועד פתיחת המשחק, לאחר שהבלם הפורטוגלי, מיגל ויטור, לא עבר את מבחן הכשירות, קיבל ביטון את ההודעה כי הוא צפוי לפתוח בהרכב במרכז ההגנה לצידו של לואי טאהא.


בבאר שבע אופטימיים לקראת הגומלין בטרנר (אודי ציטיאט)

יתכן כי עקב היכולת שביטון מציג, בקבוצה יוותרו על הרעיון לצרף בלם נוסף לאחר עזיבתו של חאתם עבד אלחמיד ויסתפקו בשלושת הבלמים שנמצאים היום בסגל, כאשר הקשר מרואן קבהא מסוגל לתפקד גם הוא כבלם במידת הצורך.

לצד האופטימיות מהתוצאה, מי שממשיך לעורר דאגה הוא החלוץ הספרדי, חוסה אנחל קאריו שפתח בהרכב, במטרה שיצליח להתמודד עם הבלמים של נושפינג, בגלל מימדי גופו הגדולים. קאריו בקושי הורגש בדקות בהן היה על המגרש ואף רשם החמצה גדולה במהלך המחצית השנייה במצב של 1:1, כאשר התקשה להשתלט על כדור שהגיע אליו מנייג'ל האסלביינק במצב קורץ מלב הרחבה השבדית.

לא מן הנמנע כי אם הספרדי שלא שותף בצמד המשחקים מול קרייאט, לא יציג בתקופה קרובה שיפור חד ביכולתו, עשויים בבאר שבע לוותר על שירותיו, זאת למרות שהוא חתם בקבוצה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. הקבוצה צפויה לנחות הערב לאחר טיסת קונקשן מאסטרדם.


במועדון מודאגים מיכולתו של חוסה אנחל קאריו (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי