באיירן כבר מחפשת מחליף לפפ

play
|
באיירן כבר מחפשת מחליף לפפ 02:20

הבווארים לא מאמינים שהמאמן יאריך חוזה. המועמדים: תומאס טוכל ולוסיאן פברה

מאת: יעקב זיו

צילום:

Gettyimages

העונה הנוכחית עוד לא נגמרה, אבל בגרמניה כבר פורסם שבאיירן מינכן החלה לחפש מחליף לפפ גווארדיולה. במועדון מאמינים שהמאמן יכבד את חוזהו עד 2016, אבל לא נראה שהוא יאריך אותו מעבר לכך. בספרו הביוגרפי, הוא חשף שהחלום שלו הוא לאמן בפרמיירליג.

ליאו מסי עורר היסטריה ב-NBAאנצ’לוטי במשא ומתן עם מנצ’סטר סיטיהצטרפו לעמוד הפייסבוק של ערוץ ספורט1

הבווארים לא מחכים לרגע האחרון וכבר סימנו שני מועמדים להחליפו. הראשון הוא מאמן מיינץ לשעבר, תומאס טוכל, שעזב את הקבוצה השנה. הוא נחשב ליורש של יוגי לב ואפילו היה מועמד לאמן את נבחרת גרמניה. לאחרונה הוא הוזכר גם כמועמד לאמן את לייפציג, קבוצתו של עומר דמארי, אם תחזור לבונדסליגה הראשונה.

המאמן השני הוא לוסיאן פברה מבורוסיה מנשנגלדבאך, שעושה עבודה טובה עם הקבוצה המדורגת כיום במקום השלישי בבונדסליגה. הוא מאמן את הקבוצה שנה חמישית והפך אותה לקבוצת צמרת.

בינתיים כמה שחקני עבר גדולים נמצאים בבאיירן מינכן בהשתלמות במסגרת לימודי תעודת הפרו שלהם. בין השאר נמצאים שם קלוד מאקללה, ווילי סניול וזינאדין זידאן שמועמד לאמן את ריאל מדריד בעתיד הקרוב וכיום מאמן את הקבוצה השנייה, ריאל קסטייה, בליגה השלישית. הצרפתי, שהיה בהשתלמות גם בקלאב ברוז’, שוחח עם צ’אבי אלונסו באימון באיירן.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי