שבוע לאחר הפרידה: האקסית של ג'רום בואטנג נמצאה מתה בדירתה

ג'רום בואטנג, קסיה לנהרדט | Instagram

טרגדיה בגרמניה. לאחר שבלם באיירן מינכן שיתף כי הוא וזוגתו, קסיה לנהרדט, נפרדו אחרי 15 חודשים של זוגיות סוערת, משטרת ברלין מצאה את בת הזוג ללא רוח חיים. סיבת המוות דווחה בתקשורת המקומית

קבוצות: באיירן מינכן

טרגדיה בגרמניה. הדוגמנית קסיה לנהרדט, מי שהייתה חברתו הצמודה של ג'רום בואטנג, בלם באיירן מינכן, ב-15 חודשים האחרונים, נמצאה אמש (שלישי) ללא רוח חיים בדירה בברלין. רק בשבוע שעבר בישר השחקן שהזוג הפריד כוחותף ובמשטרה המקומית מעריכים שמדובר בהתאבדות. בואטנג עצמו נמצא בקטאר עם קבוצתו, שעתידה לשחק בחמישי בגמר גביע העולם למועדונים ועדיין לא התייחס לדיווחים.

מערכת היחסים של בואטנג ולנהרדט ידעה עליות ומורדות, והם היו בכותרות העיתונים בגרמניה ללא הרף. בראיון שהעניק ל"בילד" לפני חודש, טען הכוכב: "קסיה ניסתה לסחוט אותי ואת המשפחה שלי. במהלך הקשר שלנו היא איימה לחסל אותי ואת הקריירה שלי, ואני מקווה שהיא תקבל את העזרה שהיא צריכה לקבל". באותו הזמן, הדוגמנית הגרמנייה שיתפה את הצד שלה וכתבה: "בקרוב כולם תשמעו ממני, כרגע אני צריכה להתאושש. בבקשה תנו לי זמן. מעולם לא ניצלו אותי ככה ושיקרו לי ככה".

שרה קולקה, דוגמנית נוספת וחברה קרובה של קסיה, ספדה לה באינסטגרם: "נוחי בשלום. את אדם נפלא. אני מתגעגעת אלייך והייתי רוצה להיפרד. אני מקווה שתמצאי את השקט שלך ואני מקווה שהאמת גם תצא לאור. אני יודעת כמה רצית שזה יקרה. לעלום לא אשכח אותך"

כאמור, לפני כמספר ימים שיתף בלם נבחרת גרמניה לשעבר על הפרידה באופן רשמי וכתב ברשתות החברתיות בצורה קצת יותר מפויסת: "הייתי צריך לעשות את הצעד הזה. אני מאחל לקסיה את כל הטוב שבעולם". אתמול, לאחר מספר דיווחים על היעדרותה של הדוגמנית, הגיעו כוחות הביטחון לדירתה ומצאו אותה ללא רוח חיים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי