הספקולציות משתוללות: מולר הצהיר כי ייתכן שלא ימשיך בבאיירן

תומאס מולר. באיירן תצליח לעשות קאמבק? | Alexander Hassenstein/Getty Images

קשר אלופת אירופה, שמשחק בקבוצה לאורך כל הקריירה, הצית שמועות ברחבי היבשת לאחר שהכריז כי הוא "לא מקובע לבאיירן" ועשוי ללכת בדרכו של טיאגו אלקנטרה. ומי הקבוצות שעשויות לקלוט אותו?

קבוצות: באיירן מינכן

תומאס מולר בן ה-31 הוא אחד הסמלים הגדולים ביותר בתולדות באיירן מינכן ואין על כך ויכוח. קשרה ההתקפי של אלופת אירופה משחק באימפריה מבוואריה לאורך כל הקריירה שלו, ערך את הופעת הבכורה שלו בתחילת עונת 2008/09, ומאז הספיק לרשום 571 הופעות בסך הכל בכל המסגרות, בהן כבש 212 שערים.

בשתי העונות האחרונות מולר ‘המציא את עצמו מחדש' כשהפך למבשל בלתי נלאה. את העונה הקודמת הוא סיים עם 21 בישולים בבונדסליגה (שיא כל הזמנים בעונה אחת בליגה), והעונה הוא סיפק כבר 14 בישולים בליגה הגרמנית, אולי בדרך לקבוע שיא חדש. אך האם בגיל 31 הוא בדרך למצוא את עצמו בקבוצה חדשה לראשונה בקריירה?

מולר סיפק ציטוט שהצליח להצית את כל אירופה ולהתחיל גל של ספקולציות. "אני לא מקובע לבאיירן מינכן", אמר החלוץ ל'טיימס'. "יש לי מערכת יחסים מיוחדת עם המועדון, אני אוהב אותו עוד לפני שהתחלתי לשחק בו, אבל כשיש סיטואציה בה אתה צריך להחליט האם לעבור לקבוצה אחרת זה לא יהיה בעיה בכלל מבחינתי. כמו עם טיאגו אלקנטרה" (שעבר לליברפול בסיום העונה הקודמת).

טיאגו אלקנטרה, תומאס מולר | Reinaldo Coddou H./Getty Images

אז כמו שאפשר לראות, מולר פתוח לחלוטין ולא שלל העברה בזמן הקרוב. כאמור, הוא אף ציין ספציפית את מעברו של טיאגו הספרדי לאנגליה כהוכחה לכך שאין איש שמחויב למועדון ללא תנאי. בגרמניה ניתחו את העניין, וציינו כי לשחקן חוזה עד לסיום עונת 2022/23, אך דבר שעשוי להוביל לעזיבתו הוא הגעה אפשרית של ארלינג הולאנד מדורטמונד לבאיירן, אך על הגדולות של אירופה מתחרות על הנורבגי.

אם מתייחסים לקבוצות שעשויות להוות יעד אפשרי למולר אם אכן יעזוב, אפשר לציין את מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד, אשר הביעו בו עניין בעבר. גם ליברפול התעניינה בשנים הקודמות בשחקן, ובכלל, עצם העובדה שהוא ציין ספציפית את טיאגו אלקנטרה שעבר לאלופת אנגליה, אולי רומז על משהו שקשור לקבוצה של יורגן קלופ.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי