מודריץ’ יאריך את חוזהו. מקורב לבייל: “לא הולך לשום מקום”

לוקה מודריץ' מציג את כדור הזהב
לוקה מודריץ’ מציג את כדור הזהב | AFP

לקרואטי יש סעיף מיוחד בחוזה לפיו אם יזכה בכדור הזהב - חוזהו יוארך בשנה נוספת (עד 2021). הוולשי ממשיך להוות בעיה לריאל מדריד. חורחה ואלדאנו על זידאן: "צריך לבנות פסל שלו בברנבאו ובגינה של הנשיא פרס"

ריאל מדריד מתחילה לאט לאט בהכנותיה לקראת העונה הבאה בה צפויה לשנות את פניה. שחקני רכש חדשים עדיין אין, אך חוזים חדשים בהחלט כן. לאחר שטוני קרוס האריך את חוזהו בעונה נוספת, וגם נאצ’ו בדרך, נראה שהבא בתור הוא לוקה מודריץ’. ב”מארקה” הספרדי נחשף שלשחקן יש סעיף מיוחד בחוזה לפיו אם יזכה בכדור הזהב (מה שאכן קרה בשנה שעברה), חוזהו יוארך בשנה נוספת.

החוזה המקורי של הקרואטי הוא עד 2020, כך שהחוזה החדש ישאיר אותו בבירה הספרדית עד 2021. בימים הקרובים זה צפוי להיות רשמי. כמובן שהמאמן זינדין זידאן נתן את אישורו, ובמועדון בטוחים שהשחקן יכול לשחזר את הגרסה הטובה ביותר שלו. מודריץ’ היה עייף ותשוש לאחר המונדיאל בו הצעיד את הנבחרת עד לגמר, לא זכה למנוחה והציג יכולת חלשה מאוד.

בינתיים בספרד ממשיכים להתעסק גם בגארת’ בייל שמתעקש להישאר בקבוצה. הבוקר נכתב שמקורב לשחקן אמר: “בייל לא הולך לשום מקום”. הוולשי לא מוכן לוותר על השכר הגבוה אותו הוא מרוויח, מה שמרתיע קבוצות להגיש הצעות לגביו, ומעבר לכך לא רוצה לסיים את תקופתו בריאל מדריד בצורה כזו. בייל עצוב מכך שלא זכה להיפרד מהקהל בסנטיאגו ברנבאו. הבלאנקוס ישמחו למכור אותו ב-70-80 מיליון יורו, אך כרגע אין הצעות.

ועוד בריאל מדריד, חורחה ואלדאנו שאימן בעבר את ריאל מדריד והיה גם המנהל המקצועי שלה, ומשמש היום כפרשן, התראיין ל-ESPN ודיבר על העונה החלשה שעברה על הקבוצה. ואלדאנו אמר: “הם צריכים להקים פסל של זידאן בסנטיאגו ברנבאו ובגן של פלורנטינו פרס”, והוסיף על המאמן הצרפתי: “החזרה של זידאן הייתה מעשה גבורה, הוא ידע שזה מסוכן אבל הסכים”.

הארגנטינאי סיפק לריאל מדריד עצות לקראת הקיץ: “אני לא יודע מה הם מתכננים לעשות, אבל זידאן יהיה זה שייעצב את הסגל. הקבוצה הזו צריכה שינוי, שיקום מאסיבי בניגוד לשנים הקודמות. יש צורך בחמישה או שישה שחקנים טובים לחיזוק”. כשנשאל על פוגבה, לא התלהב: “הוא כובש שערים אבל לא תורם מספיק מעבר לכך”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי