תואר נוסף לכריסטיאנו רונאלדו: "הצטערתי לעזוב את מדריד"

כריסטיאנו רונאלדו, פלורנטינו פרס
כריסטיאנו רונאלדו, פלורנטינו פרס | JAVIER SORIANO/AFP/Getty Images

הכוכב הפורטוגלי זכה ב"אגדת מארקה" בבירת ספרד ולא הסתיר את ההתרגשות: "זאת עיר מיוחדת. אני מודה לכל מי שעזר לי להשיג את זה". בנוסף, הכוכב הודה: "הרגשתי צער כשעזבתי את מדריד. מקווה לחזור לכאן שוב"

קבוצות: ריאל מדריד
(גודל טקסט)

כריסטיאנו רונאלדו הוסיף היום (שני) תואר נוסף לארונו המפואר, כשזכה בפרס "אגדת מארקה", המחולק על ידי עיתון הספורט הספרדי המוכר. במהלך הטקס המכובד שנערך במדריד, הפורטוגלי זכה לכבוד רב, כשגם נשיא ריאל מדריד פלורנטינו פרס הגיע כדי לכבד את שחקנו לשעבר, ולא הסתיר את אהדתו הרבה ל-CR7. מספר אוהדים שהצליחו להיכנס בין כל אנשי התקשורת והצלמים אף צעקו לפרס לרכוש את רונאלדו מחדש.

קפטן נבחרת פורטוגל אמר בהתרגשות: "הגביע הזה יהיה במקום מכובד מאוד במוזיאון שלי. מדריד היא מיוחדת. אני מודה לכל מי שעזר לי להשיג את התואר הזה, זו גאווה גדולה עבורי ואני מקווה לחזור לעיר הזאת שוב". בין הזוכים בפרס בעבר היו גם ליאו מסי, צ'אבי הרננדס, זינאדין זידאן, ראול גונסאלס, רונאלדו דה לימה וספורטאים גדולים מענפים נוספים כמו נובאק ג'וקוביץ', מייקל פלפס, יוסיין בולט ומייקל ג'ורדן.

רגע מעניין באירוע היה כשרונאלדו זכה לראיון לא שגרתי, כשחמישה ילדים לבושים בחולצות המשחק שלבש בקריירה שלו הפנו אליו את השאלות. אחד מהילדים אמר לכוכב "הצטערתי מאוד כשעזבת את ריאל מדריד" והפורטוגלי השיב בחיוך: "גם אני הצטערתי". ילד נוסף, לבוש בחולצה של יובנטוס שאל: "האם תזכה השנה בליגת האלופות"?, על השאלה זו ענה: "אני לא יודע. אני אנסה כמו תמיד. אני מקווה שיובנטוס תזכה".

רונאלדו בראיון עם הילדים.
רונאלדו בראיון עם הילדים. "הצטערתי לעזוב" (JAVIER SORIANO/AFP/GettyImages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי