שוער בטיס אישר כי הוא אחד משלושת השחקנים שחלו בקורונה

שחקני בטיס
שחקני בטיס | Gettyimages

ב"קדנה סר" דווח כי שלושה משחקני הקבוצה אובחנו כחיוביים, במועדון מיהרו להגיב בשיחה עם "מונדו דפורטיבו" ואמרו: "שקר מוחלט". עם זאת, רובלס סיפר כי נדבק וכמוהו גם חואנמי ופדרסה

קבוצות: בטיס

בספרד עדיין לא קבעו תאריך רשמי לחידוש הליגה, אך הקבוצות חוזרות לאט לאט לאימונים פרטניים עם התרגשות גדולה. מה שעשוי לשבש את התוכניות, כמובן, הוא מצב בו שחקני הליגה נדבקים בנגיף הקורונה. בספרד התחוללה סערה בשעת לילה מאוחרת סביב בטיס.

הקבוצה מאנדלוסיה שבה היום (ראשון) לאימונים, כאשר לפי דיווחים ב”קדנה סר” – שלושה שחקנים נמצאו חיוביים בבדיקת קורונה. שמם כמובן לא פורסם, אולם בשעות הערב התברר כי מדובר בשוער ג’ואל רובלס, שברשתות החברתיות אישר כי חלה בנגיף, וכן חואנמי ואלפונסו פדרסה שלא סובלים מתסמינים ולמעשה החלימו.
 

רובלס יישאר בבידוד ביתי בשבועיים הקרובים ואילו חואנמי ופדרסה יעבירו מספר ימים בביתם ליתר ביטחון וצפויים לעבור בדיקות קורונה כל 72 שעות, עד שיתקבלו תוצאות שליליות שיבטיחו את החלמתם. דווקא השבוע הזהיר ראש צוות הרפואה בקבוצה, חוסה מנואל אלברס, כי הפרוטוקול שפרסמה “לה ליגה” אינו מבטיח שאין סיכוי וטען כי “במתחמי הספורט בטוח יותר מאשר בסופרמרקט”.

עד עתה בספרד שלושה שחקנים נמצאו כחולים מאומתים – רנאן לודי מגנה של אתלטיקו מדריד, אלכס רמירו מריאל סוסיאדד ויאנחל הררה מגראנדה. רמירו אף הודה ברשתות החברתיות לכל הדורשים בשלומו והבטיח שיחזור באופן מיידי לאימונים עם חבריו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי