בסך הכל תרגיל שיווקי: סאול הודיע על פתיחת אקדמיה

סאול ניגס
סאול ניגס | Denis Doyle/Getty Images

קשר אתלטיקו מדריד הכריז בתחילת השבוע שיבשר על קבוצה חדשה, אבל מדובר היה בתעלול לקידום "קוסטה סיטי" שהקים יחד עם אביו. וגם: חרמן "מונו" בורגוס, עוזרו של דייגו סימאונה, יוצא בסוף העונה לדרך עצמאית

בתחילת השבוע הכריז קשר אתלטיקו מדריד, סאול ניגס, כי הוא בדרך לקבוצה חדשה. זו הייתה הודעה מוזרה ואפילו מחשידה, כי סאול, שהגיע לאתלטיקו ב-2008 אחרי שנתיים בהן שיחק עבור היריבה העירונית ריאל מדריד, הוא אחד מכוכבי הקבוצה וחתום על חוזה ארוך טיווח ויוצא דופן, עד קיץ 2026.

הקשר שינה את תמונת הפרופיל שלו ברשתות החברתיות, כתב "עוד שלושה ימים" וגרם לספקולציות רבות באשר לאפשרות שהוא נרכש על ידי אחד ממועדוני הפרמיירליג, אחרי שהיה מכוכבי ההעפלה של אתלטיקו מדריד לרבע גמר ליגת האלופות על חשבון אלופת אירופה ליברפול, אבל היום (רביעי) התברר כי הוא בסך הכל הערים על כולם כחלק מתרגיל שיווקי.

קשר נבחרת ספרד, למרות ההשערות שהוא בדרכו למנצ'סטר יונייטד, הודיע היום בסך הכל על הקמת אקדמיית כדורגל במדריד בשם "קוסטה סיטי", המיועדת לילדים מגיל ארבע ועד 18 ואותה הוא ינהל יחד עם אחיו. אתלטיקו מדריד הייתה חלק מאותו תרגיל ולהכרזה של סאול הגיבה ברשתות החברתיות: "אנחנו יודעים כמה אתה מתרגש, וכשדברים נעשים בתשוקה כזו הם מצליחים. בהצלחה באתגר החדש".

במקביל, סיפור משמעותי יותר שהתרחש היום באתלטיקו מדריד נוגע לעוזר המאמן של דייגו סימאונה, חרמן "מונו" בורגוס. מאז שהגיע "צ'ולו" לקולצ'ונרוס ב-2011, עוזר המאמן שזכה לכינוי "הקוף" צמוד אליו ולאורך השנים הפך את עצמו לאחד העוזרים היותר מוכרים ומשמעותיים בעולם הכדורגל, ועל כן הוא הודיע היום כי הוא יעזוב בתום העונה וינסה את מזלו כמאמן ראשי. בארגנטינה דווח שהוא באופן אוטומטי מועמד מוביל לאימון ריבר פלייט אם מרסלו גז'ארדו יעזוב.


סימאונה ובורגוס. ייפרדו אחרי שנים רבות יחדיו (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי