סוכנו של בייל: “הוא קרוב לטוטנהאם”. סרחיו רגילון סיכם בספרס

גארת’ בייל | David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

ג'ונתן ברנט אישר שהוולשי עשוי לחזור לאקסית: "זה מתקרב אך עדיין לא סגור. זה המקום שהוא רוצה להיות בו". גם השאלה נלקחת בחשבון. בינתיים, המגן הספרדי של ריאל כבר סיכם בקבוצה של מוריניו. הזאר חזר לאימונים

ריאל מדריד הביסה אתמול (שלישי) את חטאפה 0:6 במשחק ההכנה הראשון והאחרון שלה לקראת העונה לקראת עונת 2020/21. הבלאנקוס ששיחקו בהרכב חסר, נהנו מרביעייה של קארים בנזמה בין היתר. אדן הזאר התאמן בפעם הראשונה עם חבריו אך נמצא בספק גדול למחזור הפתיחה. מי שבכל מקרה לא צפוי לשחק הוא הוולשי גארת’ בייל. בינתיים, בכלי התקשורת בטוחים שיש התפתחויות גדולות בנוגע לוולשי.

סוכנו של בייל, ג’ונתן ברנט, הצהיר בראיון ל-“BBC” הבריטי: “אנחנו בשיחות עם טוטנהאם, זה המקום שהוא רוצה להיות בו. הוא אוהב מאוד את הקבוצה וכך יהיה”. גם מנצ’סטר יונייטד רצתה לצרף את הוולשי אך נרתעה מכך שריאל מדריד דרשה סכום העברה, לצד שכרו הגבוה. לאחר מכן אישר ברנט: “זה קרוב אבל עדיין לא סגור”.

כעת, בספרס מאמינים שהוולשי יכול להצטרף, אולי בהשאלה. לא מזמן, כזכור, דווח כי הבלאנקוס מוכנים לשלם אפילו מחצית משכרו של בייל, שמחזיק בחוזה עד 2022, העיקר שיעזוב. בייל לא כבש כבר שנה שער ליגה (מאז האחד בספטמבר 2019), רשם שלושה שערים בלבד אשתקד, ואתמול נטש את משחק האימון של ריאל מדריד כבר אחרי 27 דקות.

גארת' בייל
גארת’ בייל | GABRIEL BOUYS/AFP via Getty Images

עסקה אחת כבר נרקמת בין ריאל מדריד וטוטנהאם – לפי פבריציו רומאנו, המגן השמאלי סרחיו רגיליון יעבור לספרס בתמורה ל-30 מיליון יורו. הקבוצה של מוריניו ביצעה ‘מחטף’ והקדימה את מנצ’סטר יונייטד לאחר שהסכימה לתנאים של ריאל מדריד כמו סעיף רכישה בחזרה. המגן שהצטיין במדי סביליה סיכם את תנאיו בספרס ונותרה רק החתימה.

מי שבוודאות יישאר בריאל מדריד הוא לוקאס ואסקס. קשר הכנף דחה הצעה מפתה מקטאר וימשיך במועדון. בתום העונה הוא צפוי לעזוב בהעברה חופשית. במדריד הבהירו לואסקס כי חוזהו לא יוארך והשאירו את ההחלטה בידיו. בשנה שעברה חל פיחות משמעותי במעמדו.

עוד בריאל, בתקשורת החמיאו לבנזמה. בשער “אס”, נכתב כי בנזמה נראה משוחרר ומוכן לקראת העונה שבפתח ושזו הייתה הצהרת כוונות שלו. ב”מארקה” פרגנו גם כן: “57 שערים בשנתיים האחרונות ופתיחה כזו. לבנזמה יש אתגרים רבים השנה. הוא מאפשר לריאל לשרוד את עזיבתו של רונאלדו”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי