פורסם סגל נבחרת ניגריה: אוגו בפנים, וואקמה נותר בחוץ

play נבחרת ניגריה. זכו לביקור מפתיע
נבחרת ניגריה. זכו לביקור מפתיע | צילום: אינסטגרם
שערו ה-10 העונה של טוני וואקמה בליגה הטורקית 00:08

חודש לפני אליפות אפריקה שבמצרים, גרנוט רוהר בחר 25 שחקנים לסגל הרחב של הנשרים. כמו במונדיאל קשר הפועל ב"ש זומן, חלוץ טרבזונספור לא הצליח להשתחל לחלק ההתקפי, על אף הכושר הנהדר

אליפות אפריקה תיערך בחודש הבא בטורניר הגדול ביותר בתולדותיו, כאשר לא פחות מ-24 נבחרת ייקחו חלק באליפות במצרים. נבחרת ניגריה, אחת הנבחרות החזקות והמסקרנות ביבשת פרסמה הערב (שלישי) את הסגל הרחב לקראת האליפות ואת מרב העניין תפסו כמובן ג’ון אוגו וטוני וואקמה.

קשר הפועל באר שבע זומן לסגל הרחב של גרנוט רוהר כאחד מארבע קשרים לצידם של ג’ון אובי מיקל ממידלסברו , ווילפרד אנדידי מלסטר ואטבו אוגנקארו מסטוק סיטי. לצערו של חלוץ טרבזונספור, בדיוק כמו במונדיאל גם הפעם לא קיבל את הזימון המיוחל ל’סופר איגלס’.  

למרות הכושר האדיר של השחקן בן ה-30 שאחראי על 18 שערים ובישולים כאשר רק שלושה שחקנים מקומיים ייצרו מספרים טובים יותר העונה, המנג’ר הגרמני העדיף לבחור בשחקנים מנוסים יותר בזירה הבינלאומית, כמו אחמד מוסא, אלכס איוובי, אודיון איגהלו וקלצ’י איהנאצ’ו. וכן גם הנרי אונייקורו המשחק גם הוא בליגה הטורקית בגלאטסראיי. טוני וואקמה בהחלט יכול להרגיש מאוכזב.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי