באיטליה בטוחים: דניאלה דה רוסי יחתום בבוקה ג'וניורס

דניאלה דה רוסי
דניאלה דה רוסי | AFP

התקשורת בארץ המגף טוענת שהקשר שעזב את רומא החליט על יעד חדש, מפתיע במיוחד, ויצטרף לקבוצה הארגנטינית עד ינואר 2020 לפחות. לאחר מכן עשוי להצטרף לצוות של רוברטו מאנצ'יני בנבחרת

דניאלה דה רוסי החליט: העתיד שלו בבוקה ג'וניורס. הלחץ מצד חברו לשעבר ברומא, ניקולאס בורדיסו שמנהל כיום מקצועית את הקבוצה מארגנטינה, עשה את שלו והקשר בן ה-35 קיבל את ההצעה ויגיע לבואנוס איירס, כך מדווחים מספר מקורות באיטליה. דה רוסי צפוי להישאר בבוקה עד ינואר 2020 לפחות ולאחר מכן יעמדו בפניו שלוש אופציות: המשך בקבוצה עד לסיום הליגה המקומית בתחילת מרץ, מעבר ללוס אנג'לס גלקסי שעדיין מחזרת אחריו, או הצטרפות לצוות המקצועי של רוברטו מאנצ'יני בנבחרת איטליה.

קפטן רומא לשעבר צפוי להרוויח 500 אלף יורו לכל התקופה שלו במועדון הכחול-זהוב. דה רוסי כבר הביע עניין בעבר בבוקה ג'וניורס והכריז על אהבתו לאצטדיון "הבומבוניירה", אותו הגדיר כ"אחד המרתקים בעולם". ליאנדרו פארדס ודייגו פרוטי, שלשניהם עבר בקבוצה הארגנטינית ושניהם חלקו את חדר ההלבשה של הג'אלורוסי עם האיטלקי, חיזקו את החיבור שלו לקבוצה עם סיפורים רבים עליה.

"הלב שלי שייך לרומא, אבל אני מאוד אוהב את בוקה ג'וניורס", אמר דה רוסי בעבר, "התחלתי לראות את המשחקים שלה בתור ילד, בגלל מראדונה. התאהבתי באצטדיון ובאוהדי הקבוצה, בגלל התשוקה הרבה שלהם. זה יכול להיות תענוג לעלות במדרגות הבומבוניירה ולשחק בבוקה". נראה שבקרוב מאוד, תהיה לו הזדמנות.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי