בקהאם: “לאמן את נבחרת אנגליה? זו תהיה עבודת החלומות”

דיוויד בקהאם
דיוויד בקהאם | MICHAEL URBAN/AFP/Getty Images

קפטן נבחרת שלושת האריות בעבר חושב על האפשרות לאמן אותה בעתיד, אך עם זאת מטיל ספק ביכולתו לעשות זאת: "אני אזרח אנגלי מלא תשוקה, אבל האם אהיה טוב בזה? מי יודע?". וגם: מה הוא חושב על המאמן הנוכחי?

דיוויד בקהאם

, שרשם 115 הופעות בנבחרת שלושת האריות, חולם לאמן אותה בעתיד, כך הוא סיפר בראיון באנגליה היום (שלישי). עם זאת, הוא משבח את עבודתו של מאמן הנבחרת גארת’ סאות’גייט על הובלת חניכיו לחצי גמר המונדיאל וגמר ליגת האומות.

הבעלים של קבוצת קנזס סיטי מה-MLS מספר על האופן בו הסתכלו עליו ראשי הנבחרת בעבר: “אני חושב שאנשים מבפנים ראו בי כמנג’ר אנגליה העתידי, יכול להיות שזה בגלל שהייתי קפטן נבחרת מצליח”. בקהאם הוא שחקן השדה בעל מספר ההופעות הגבוה ביותר בנבחרת האנגלית, כשרק השוער פיטר שילטון מקדים אותו עם 125 משחקים.

על גארת’ סאות’גייט ותפקיד המאמן: “זו עבודת החלומות, אך גארת’ עושה עבודה מדהימה עבורנו ברגע זה. הוא החזיר את האנרגיה וההתרגשות למשחק של הנבחרת, כל האוהדים וגם אני נהנים מזה”. לפי דבריו הוא מחובר מאוד לשורשיו האנגלים: “אם מישהו בעתיד יציע לי לאמן את הנבחרת כמובן שאחשוב על זה. אני אזרח אנגלי מלא תשוקה, והלאומיות זה משהו שמלהיב אותי, אבל האם אהיה טוב בזה? מי יודע?”.

דיוויד בקהאם ובתו הרפר. יאמן את הנבחרת בעתיד? ( LOIC VENANCE/AFP/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי