למרות שהעפילה לפלייאוף על הסרייה A: פאלרמו הורדה לליגה השלישית

פאלרמו
פאלרמו | AFP

הקבוצה שעזבה את הליגה הבכירה ב-2013 והתקרבה להעפלה העונה תאלץ לשחק בסרייה C בעונה הבאה, כך קבע בית המשפט באיטליה. האשמה: אי סדרים כלכלים של הבעלים מאוריציו זאמפריני

פאלרמו עשתה עונה נהדרת בליגה השנייה באיטליה, וכבר הריחה את ההעפלה לסרייה A מתקרבת. אבל כעת מתברר שלא רק שהיא לא תעפיל, היא אף צפויה לרדת לליגה השלישית. בית הדין של התאחדות הכדורגל בארץ המגף קבע היום (שני) כי הקבוצה תשחק בעונה הבאה בסרייה C בשל אי סדרים כלכליים. לפאלרמו יהיו 15 יום לערער על ההחלטה.

המועדון, שהוקם עוד בשנת 1898, ירד לליגת המשנה בעונת 2012/13 לאחר תשע עונות רצופות בליגה הבכירה. מאז מנסה הקבוצה לחזור לסרייה A, אך ללא הצלחה. העונה סיימה פאלרמו את הליגה הסדירה במקום השלישי, המוביל למשחקי הפלייאוף, אך עוד לפני שגילתה מי תהיה יריבתה בחצי הגמר (המשחק בין ורונה לספציה ייערך ביום שישי) היא קיבלה את הבשורות המרות.

על פי הודעת התובע, בעלי המועדון מאוריציו זאמפריני יעמוד למשפט ב-2 ביוני על עבירות ניהול שעקפו את תקני ההתאחדות בעונת 2018/17. הקבוצה כבר הודיעה שתגיש ערעור אך גם אם יתקבל, נראה כי ההעפלה אינה על הפרק. את מקומה בפלייאוף תתפוס פרוג’יה, שסיימה את העונה הסדירה במקום התשיעי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי