אחרי 18 שנה: דניאלה דה רוסי יעזוב את רומא בתום העונה

דניאלה דה רוסי
דניאלה דה רוסי | AFP

המועדון הודיע כי הקפטן, ששיחק רק במדי הג'יאנלרוסי לאורך כל הקריירה, ילבש את החולצה בפעם האחרונה במחזור הנעילה נגד פארמה בבית: "היה הלב הפועם שלנו, רוצים להודות לו על המסירות. דלתנו פתוחה בפניו"

קבוצות: רומא

סופו של עידן: רומא פרסמה הבוקר (שלישי) הודעה רשמית כי אחרי 18 שנה במדי הקבוצה, דניאלה דה רוסי יערוך את משחקו האחרון במועדון במחזור הסיום של העונה נגד פארמה באולימפיקו.

דה רוסי, יליד רומא שהצטרף לקבוצת הנוער ב-2000, משחק בבוגרים מאז 2004 ושיחק רק בקבוצה אחת במשך כל הקריירה, ילבש את החולצה האדומה בפעם האחרונה בעוד שבועיים. הקפטן בן ה-35 לא צפוי לפרוש בתום העונה, וספקולציות כבר החלו על היעד הבא שלו. ככל הנראה מועדון גדול מחוץ לאיטליה.

דה רוסי הוא שני ברשימת שיאני ההופעות של המועדון בכל הזמנים, אחרי כמובן פרנצ'סקו טוטי שלבש את סרט הקפטן לפניו, והיה בעל נוכחות דומיננטית על הדשא במשך שני עשורים. הוא זכה עם רומא בשני גביעים ב-2007 וב-2008, ובעונה שעברה עזר לקבוצה להדהים את אירופה כשכבש ב-0:3 על ברצלונה שהעלה את רומא לחצי גמר ליגת האלופות, הישג השיא שלה בשנים האחרונות.

חוגג את הניצחון הענק על בארסה. 615 הופעות במדים האדומים (AFP)

"במשך 18 שנה היה דניאלה הלב הפועם של רומא", אמר נשיא המועדון ג'ים פאלוטה, "הוא תמיד ייצג את אוהדי רומא על הדשא בגאווה ומיקם את מעמדו כאחד מהקשרים הטובים באירופה. כולנו נזיל דמעה כשהוא יפשוט בפעם האחרונה את חולצת הג'אלרוסי אבל נכבד את הרצון שלו להאריך את הקריירה, גם גם זה יהיה רחוק מרומא".

"בשם כולנו, אני רוצה להודות לדניאלה על המסירות העצומה שלו למועדון ולהבטיח לו שדלתנו תמיד פתוחה אם ירצה לחזור ולקבל תפקיד במועדון מתי שירצה".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי