דיווח באיטליה: זלאטן איברהימוביץ' צפוי להאריך חוזה בעונה נוספת

זלאטן איברהימוביץ’
זלאטן איברהימוביץ' | Jonathan Moscrop / Contributor

מסרב להיגמר: חלוצה של מילאן, שיחגוג יום הולדת 40 באוקטובר הקרוב, אמור להישאר במועדון גם בשנה הבאה, כך דווח ב"גאזטה דלו ספורט". וגם: איזה שחקן נמצא על הכוונת של הרוסונרי לקראת הקיץ?

קבוצות: מילאן

האגדה ששמה זלאטן איברהימוביץ' מסרבת להיגמר. על פי דיווחים שונים באיטליה, כוכבה השבדי של מילאן צפוי להאריך חוזה בשנה נוספת, כאשר הודעה רשמית בנושא תצא בימים הקרובים.

לפי דיווח של "גאזטה דלו ספורט", החלוץ בן ה-39, שבחודש שעבר ערך את הופעתו המחודשת במדי נבחרתו לאחר חמש שנים בהן לא לבש את המדים הלאומיים, יישאר בבירת האופנה לעונה נוספת בה הוא ישתכר בסביבות שבעה מיליון יורו לשנה. כזכור, זלאטן חזר לקדנציה נוספת במילאן באמצע העונה הקודמת, שמונה שנים אחרי שעזב אותה בפעם הראשונה.

בעונה שעברה השפעתו על הקבוצה הייתה מיידית כאשר הוא הספיק לכבוש 10 שערים בחצי העונה השני, בעוד שהעונה הוא כבר מצא את הרשת 15 פעמים עבור הרוסונרי, על אף שסבל מפציעה והחמיץ בשל כך 13 משחקים. חבריו לקבוצה דיברו על תפקידו של השבדי על המגרש ומחוצה לו ותיארו אותו כמנהיג של השחקנים הצעירים, כאשר הניסיון שלו מתברר כגורם מכריע בריצה המרשימה העונה של קבוצתו של סטפאנו פיולי.

דושאן ולאחוביץ' חוגג | Francesco Pecoraro/Getty Images

כעת, לאחר שאיברהימוביץ' צפוי להאריך את חוזהו ולהישאר גם בעונה הבאה, מילאן מעוניינת להנחית חלוץ נוסף בחלון ההעברות הקרוב – כאשר שמו של דושאן ולאחוביץ' מפיורנטינה נמצא בראש רשימת הרכש של המועדון. הסגולים מפירנצה צפויים לדרוש על הסרבי לפחות 40 מיליון יורו, אף על פי ששכרו של החלוץ נמוך משמעותית מזה של זלאטן. ולאחוביץ' מספק מספרים מרשימים העונה במדי הוויולה, כאשר הוא ערך 28 הופעות במסגרת הליגה האיטלקית בהן כבש 13 שערים והוסיף שני בישולים, זאת למרות עונה רעה של קבוצתו שמדורגת במקום ה-14 בלבד בסרייה א'.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי