בלתי נשכח: צפו בתגרה בין אנדרטייקר ללסנר

play
|
בלתי נשכח: צפו בתגרה בין אנדרטייקר ללסנר 01:42

על הלילה הזה ידברו שנים: כל סגל המתאבקים ניסה להפריד בין הענקים

על הלילה הזה עוד ידברו שנים: לראשונה אחרי יותר משנה, אנדרטייקר חזר ל-Monday Night Raw בשביל להשיג את נקמתו בברוק לסנר שסיים את הרצף המדהים שלו ברסלמניה ב-2014. כאמור, הקברן הופיע ב-Battleground וגרם ללסנר להישאר ללא תואר אליפות ה-WWE אחרי שהתערב בקרב ושיגר שני טומבסטון לעבר יריבו המושבע. חזרתו אמש הובילה לאחד הסיומים הדרמטיים בתולדות 22 שנות התכנית.

טייקר שלח בתחילת הערב מסר: "רצפים נועדו להישבר, אבל לסנר דיבר על זה שבוע אחר שבוע, חודש אחר חודש ולא הפסיק להתרברב על חשבוני ולהודות שזה ההישג הכי גדול שלו. עכשיו אני כבר לא שותק. חזרתי לכאן כדי להיות מרטש חסר רחמים וצמא לנקמה".

בהמשך הלילה פול היימן שמייצג את לסנר, הגיע לזירה ושפך שמן למדורה כשחזר על המשפט הידוע: "הלקוח שלי, ברוק לסנר, כבש את הרצף של אנדרטייקר ברסלמניה". טייקר הופיע, לסנר הוזעק לזירה והתגרה החלה. אנשי האבטחה ניסו להפריד ללא הצלחה וטריפל H, המנכ"ל של WWE, יצא עם כל המתאבקים מחדר ההלבשה במטרה אחת: הפרדת כוחות, שנכשלה גם היא והמשיכה גם מאחורי הקלעים. בסיום הפרק כוחות הביטחון עצרו את לסנר ולקחו אותו מחוץ לאולם כאשר הבשורה היא כזו: בסאמרסלאם אנדרטייקר וברוק לסנר ייפגשו לראשונה מאז אותו לילה ברסלמניה 30. הקברן ישיג את נקמתו או שמא לסנר יעשה זאת שוב?

הבאים בתור
מתנגן עכשיו
בלתי נשכח: צפו בתגרה בין אנדרטייקר ללסנר

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי