האחים סולמון, קולושוב ושארפ בסגל הרחב של בית הלחמי
רפי מנקו רפי מנקו | ערן לוף
מאמני הנבחרת שמתכוננים לאוניברסיאדה זימנו סגל, אדלשטיין עשוי לקחת שחקנים לבוגרת. מנקו ושרון בפנים
מאמני הנבחרת האולימפית אריאל בית הלחמי ועוזרו עופר רחימי קבעו את סגל השחקנים שיחל בלקראת משחקי האוניברסיאדה בחודש אוגוסט בטייפה. הסגל כולל את מרבית השחקנים הבולטים עד גיל 25 ובהמשך חלקם עשויים להיות מוזמנים לנבחרת הבוגרת לקראת היורובאסקט. בין המוזמנים שלושה שחקנים מהליגה הלאומית וצמד אחים, אור ויניב סולומון.

הנבחרת האולימפית תשחק בבית אחד עם רוסיה, ליטא, אוסטרליה, אוקראינה ומוזמביק. המטרה הגדולה של הסגל האולימפי הוא להכשיר שחקנים לנבחרת הלאומית שכבר בחודש נובמבר הקרוב תתחיל את משחקי במסגרת מוקדמות אליפות העולם נגד יריבה שעדיין לא נקבעה בארץ ולאחר מכן נגד יוון בחוץ.

הסגל המלא: יניב סולומון, דניאל דנינו, גולן גוט, יונתן מור, איתי שגב, עידן זלמנסון, בן אלטיט, יפתח זיו, נאור שרון, רפי מנקו, תום מעיין, אור לאומי, תומר גינת, די. ג'יי שארפ, חואקין שוכמן, איגור קולשוב, אור סולומון.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ