תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלאט: "מצפה לאתגר הבא, הגיע הזמן לנסות משהו חדש"

דיוויד בלאט | Scott Halleran/Getty Images
לאחר שפוטר מאולימפיאקוס, המאמן הישראלי רמז על פרישה ב'בוסטון גלוב': "תמיד חלמתי להיות דיפלומט ולפעמים דלת אחת נסגרת ואחרת נפתחת". העזיבה מיוון: "היו המון בעיות בקבוצה, החלטנו להיפרד בלי לשמור טינה"
לפני מספר ימים, דייוויד בלאט פוטר מאולימפיאקוס בעקבות תבוסה קשה לווילרבאן במשחק הפתיחה ביורוליג, וכעת שעדיין לא ברור מה יהיה היעד הבא שלו, המאמן הישראלי התראיין ב'בוסטון גלוב' ואף רמז על פרישה מאימון לאחר קריירה ארוכה ורוויה בהישגים.

"תמיד היה לי חלום להיות שגריר, דיפלומט בישראל. באיזשהו אופן הייתי רוצה לעזור למדינה. אני מפצה לאתגרים הבאים שלי, כי תמיד רציתי לעשות יותר. אחרי 12 שנים כשחקן מקצועני ו-27 שנים כמאמן, הגיע הזמן לשלב משהו חדש בחיים, לפעמים דלת אחת נסגרת ואחרת נפתחת".

בנוסף בלאט דיבר על הפיטורים מיוון ועל הקשר למחלה שלו: "אני לא רוצה להשתמש במחלה שלי כתירוץ, אבל בדיונים על ההנהלה הייתי צריך להיות כן לגבי מגבלות מסוימות שהיו לי, אבל יותר מכך היו המון בעיות בקבוצה. שיחקנו רק פעם אחת וזה נראה לא טוב, לכן החלטנו יחד שכל אחד ימשיך לדרכו מבלי לשמור טינה".יפרוש מאימון? דיוויד בלאט (Doug Pensinger/Getty Images)


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ