תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: מכבי תל אביב התנהלה בצורה לא הוגנת כלפי שחקנים

אות'לו האנטר | עדי אבישי
על פי העיתונאי אמיליאנו קארצ'יה, ראשי האלופה העבירו לאמריקאים את הסכם החזרה לאימונים באיחור ניכר. לאחר מכן, הם התבקשו לחזור לישראל ולמצוא טיסה תוך פחות משעה, עוד לפני שהפסיק לקרוא את המסמך
אחרי המכתב למנהלת בו הובהר כי מכבי תל אביב תעדיף את היורוליג על פני ליגת העל והעימות המתוקשר שנוצר עם הפועל ירושלים, אלופת ישראל ממשיכה לספק כותרות שליליות בזמן פגרת הקורונה ולקראת חידוש עונת הכדורסל.

על פי העיתונאי אמיליאנו קארצ'יה מאתר 'ספורטאנדו', ראשי מכבי תל אביב התנהלו בצורה לא הוגנת כאשר העבירו לשחקני הקבוצה את הסכם החזרה לאימונים, שכידוע נוסח על ידי היורוליג בצוותא עם ארגון השחקנים, רק אמש (רביעי), למרות שהוא נחתם לפני כשלושה שבועות והיה בידיהם כבר זמן רב.

עוד נכתב כי השחקנים התבקשו לחזור לישראל ולמצוא טיסה תוך פחות משעה, עוד לפני שהספיקו לקרוא את ההסכם ולהבין אותו לעומק ועל כך הם התקוממו. בפרוטוקול שנוסח כאמור על ידי היורוליג, נקבע בין היתר כיצד הקבוצות צריכות להגן על השחקנים מפני הידבקות בקורונה, באיזה תנאים הם ישובו למסגרת הקבוצתית וגם הוכרז על גובה הקיצוץ (בין 15 ל-20 אחוז, בהתאם לחזרת המפעל).(דני מרון)
 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ