תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לוס אנג'לס לייקרס ובוסטון סלטיקס מתחרות על אנתוני דייויס

אנתוני דייויס | AFP
על פי דיווחים בארצות הברית, שתי הקבוצות פתחו בשיחות עם ניו אורלינס על מנת לצרף את הפורוורד. קבוצתו של לברון מציעה את בול ואינגרם, הירוקים מקווים כי צירופו של כוכב הפליקנס ישכנע את אירווינג להישאר
בוסטון סלטיקס ולוס אנג'לס לייקרס החלו בשיחות עם ניו אורלינס פליקנס בעניינו של אנתוני דייויס, כך לפי דיווח ב-ESPN. שתי הקבוצות מנהלות משא ומתן כשכל אחת מציעה עסקת חבילה משלה על מנת לצרף את הסופרסטאר, אותו המנהל המקצועי של הפליקנס, דייויד גריפין, מעוניין להעביר לפני הדראפט הקרוב (20.6) על מנת להשיג בחירת לוטרי נוספת.

על פי הדיווח, ניו אורלינס ולוס אנג'לס מחפשות קבוצה בליגה שתוכל לעשות שימוש בבחירה מספר 4 שעומדת לרשות הלייקרס, על מנת לייצר עסקה שבה שחקן מוביל יוכל להצטרף לפליקנס. הצעת הזהובים-סגולים מתמקדת בלונזו בול וברנדון אינגרם, כשהקבוצה מנסה לשמור אצלה את קייל קוזמה. ברוקלין נטס והקבוצה הנוספת מהעיר לוס אנג'לס, הקליפרס, מנסות גם הן להיכנס למשא ומתן עם הפליקנס אך כרגע השיחות לא מניבות פרי.

נראה כי הלייקרס מנסים לשמור על איזשהו איפוק בדיונים מול ניו אורלינס, בייחוד לאור העובדה שהם נחשבים ליעד המועדף על דייויס. סוכנו של הפורוורד ריץ' פול, המייצג כמובן גם את לברון ג'יימס, העביר הודעה לבוסטון ובמה מסר כי במקרה שדייויס יגיע לקבוצה, הוא צפוי לעזוב אותה כשחקן חופשי בקיץ 2020 כאשר חוזהו יסתיים, כך שהוא יעמוד לרשותה לשנה אחת בלבד.


>

הסלטיקס מצדם נחושים לבצע טרייד שינחית אצלם את הכוכב, שנבחר שש פעמים לאול-סטאר ושלוש פעמים לחמישיית העונה בליגה, ומקווים שזה המהלך שימנע מקיירי אירווינג לעזוב את הקבוצה הקיץ, כאשר על פי מקורות שונים בארצות הברית הרכז שקל בכובד ראש את האפשרות לאחד כוחות עם קווין דוראנט בניו יורק או ברוקלין, אך כידוע האחרון סבל מפציעה קשה שעשויה להשבית אותו לעונה שלמה. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ