תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: כריס פול צפוי לפתוח את העונה באוקלהומה סיטי

כריס פול | Yong Teck Lim/Getty Images
ב-ESPN טוענים המשא ומתן בין הת'אנדר למיאמי היט נתקע וככל הנראה, הרכז יישאר בקבוצה שאליה הגיע בטרייד מיוסטון, לפחות עד ה-15 בדצמבר
הדיונים בין אוקלהומה סיטי ת'אנדר למיאמי היט, בנוגע להעברתו של כריס פול, נעצרו וככל הנראה הרכז יפתח את העונה במדי OKC, כך דיווח הלילה (בין רביעי לחמישי) אדריאן ווז'נרובסקי, כתב ESPN. שני הצדדים, הקבוצה והרכז, מאמינים כי יש יתרונות לכך שהרכז יעביר את העונה בקבוצה מהמערב. נכון לעכשיו, הדעה הרווחת היא שיהיה קל יותר למצוא קבוצה לבצע איתה טרייד לאחר ה-15 בדצמבר, או אפילו אחרי סיום העונה הקרובה.

העובדה שהטרייד בין יוסטון לאוקלהומה סיטי אירע בשלב מאוחר של חלון ההעברות, לא נותרו קבוצות שיוכלו לקחת עליהן את החוזה הגדול של פול (124 מיליון דולר לשלוש השנים הקרובות), שכן רוב הקבוצות כבר סגרו את הסגלים שלהן לעונה הקרובה ותקרות השכר עמוסות. נכון לעכשיו, 40% משחקני הליגה שנמצאים תחת חוזה, לא יכולים להיכלל בעסקאות טרייד עד ה-15 בדצמבר, כיוון שהם חתמו על אחד כזה כשחקנים חופשיים בקיץ הנוכחי.

CP3 מתקבל בברכה על ידי המנהל המקצועי של הת'אנדר סם פרסטי, ועל פי הדיווח הוא החל להתרגל לרעיון שיעביר את העונה הקרובה בקבוצה, שאמנם לא צפויה להתחרות על אליפות המערב אך כן מחזיקה בשחקנים כמו דנילו גלינארי, סטיבן אדאמס, דניס שרודר ושיי גילג'וס-אלכסנדר, כך שהיא לא צפויה לצלול לתחתית האזור. בנוסף, פול מכיר את העיר, שבה שיחק במדי ניו אורלינס בזמן שזו נאלצה לנדוד בעקבות הוריקן קטרינה בעונות 2005/06 ו-2006/07.


"הרעמים" מצדם, לא מעוניינים לוותר על בחירות הדראפט העתידיות שהשיגו בקיץ הנוכחי על מנת להשלים את העברתו של פול למיאמי והם מאמינים שכריס פול יוכל להוות מנטור לגילג'וס-אלכסנדר, אחד הרכזים הצעירים המוכשרים בליגה.מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ