תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גודס: "מרגיש בסדר. זו עונה מדהימה, הפכתי למאמן טוב יותר"

שחקני מכבי ראשל"צ | עדי אבישי
המאמן, שפתח את העונה כעוזרו של ספאחיה במכבי, הרגיש שהיו פערים: "כל מה שניסיתי לעשות - עדיין נותרנו צעד מאחור". על העונה האחרונה: "מיציתי את עצמי כעוזר, התקופה בראשל"צ באה בדיוק בזמן"
מכבי ראשל"צ של גיא גודס כבר הפתיעה את הפועל חולון ברבע הגמר והצליחה להתגבר גם על הפועל ירושלים בפיינל פור (ניצחון 86:92) וחלמה על סנסציה, אך לא הצליחה לשחזר את האליפות ההיסטורית מלפני ארבע שנים, כשהערב (חמישי) הפסידה 75:89 למכבי ת"א. זה היה ההפסד הרביעי שלה העונה מול הצהובים, ההפסד במשחק החשוב מכולם. שחקני הקבוצה התחבקו בסיום המשחק במעגל מרגש. ראשל"צ תוכל להביט לאחור בגאווה, לאחר שזכתה בגביע ווינר והעפילה גם לגמר גביע המדינה.

המאמן גיא גודס, כזכור, פתח את העונה כעוזרו של נבן ספאחיה, אך השנתיים פוטרו בנובמבר 2018. גודס, שמצא בית חם מכבי ראשל"צ, אמר לאחר המשחק: " אני"מרגיש בסדר גמור. איפה זה הלך לאיבוד? יכול להיות שהעייפות השפיעה, מכבי הייתה אגרסיבית, הספסל שלנו די קצר, קבלת ההחלטות. היו כל כך הרבה דברים שהשפיעו בבת אחת וכשאתה מגיע למשחק נגד קבוצה כה מנוסה עם שחקנים ברמות של יורוליג - הפיזיות והאגרסיביות שיחקה תפקיד. זה הוציא אותנו מהמשחק".
 
 
האם יכול לעשות משהו אחרת: "האמת שחשבתי על זה תוך כדי המשחק, והתשובה היא לא. אני מכיר את רמת האינטנסיביות של מכבי. ראיתי שקשה לנו וכל מה שעשיתי - עדיין היינו צעד או שניים מאחור. גם כשהתקרבנו, כדורים ברחו מהידיים. היה קשה לנו לשחזר את ההצלחה בירושלים. בונוס על אליפות? (היה עוזר מאמן במכבי תל אביב) לא שאני יודע. ויתרתי על כל הבונוסים כשעזבתי את מכבי", אמר בחיוך.גיא גודס ועוז בלייזר מאוכזבים (עדי אבישי)
 
 
על הסגל: "אנחנו צריכים לראות אם אנחנו ביורוקאפ סופית. אנחנו צריכים לקבל אישורים מסוימים לאחר שהניירת הוגשה, ואז לאחר מכן צריך לשבת ולבנות את העונה הבאה. זה לא הזמן עכשיו להתחיל לסכם דברים או לחשוב קדימה יותר מדי. אנחנו נירגע בסוף השבוע הזה, העונה הייתה ארוכה ומתישה. הגענו לשלושה גמרים וזה לא מובן מאליו עם קבוצות כמו הפועל ירושלים וחולון. בשבוע הבא נתחיל לעבוד".
 
 
העונה שעברה עליו: "זו הייתה חצי העונה הזו הייתה מדהימה, זה בא לי בדיוק בזמן, במכבי הרגשתי מיצוי בעמדת העוזר מאמן והגעתי לתפקיד שאני רוצה להיות בו, מקום בו אני יכול להשתמש בניסיון שלי, להשפיע ולהיות דומיננטי. הפכתי למאמן טוב יותר ואדם טוב יותר. אם אשלים עונה מלאה? ימים יגידו, עברתי כבר הכל בכדורסל".אוהדי מכבי ראשל"צ. יסתפקו בשני תארים(עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ