תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי תל אביב עושה מאמצים כבירים להחתים את עומרי כספי

עומרי כספי | AFP
לאחר שנודע כי תאודוסיץ' לא יגיע וטיוס עבר לרוסיה, ראשי האלופה החליטו להאיץ את המגעים לצירוף האקס, יעלה כמה שיעלה. אם יגיע, יהפוך לישראלי שמשתכר הכי הרבה בתולדות המועדון
 חלון האפשרויות של עומרי כספי לעונה עשירית ואולי אחרונה בליגת ה-NBA הולך ומצטמצם ומי שעושה מאמצים כבירים להנחית אותו חזרה בישראל היא מכבי ת"א, הקבוצה אותה עזב לטובת הפיכתו לישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם.

העובדה שמילוש תאודוסיץ' שהיה במו"מ עם האלופה הישראלית סגר בשורות וירטוס בולוניה והעזיבה של אלכס טיוס לטובת קאזאן הרוסית, הכניסה את ראשי מכבי ת"א ללחץ שמניע אותה לצרף את כספי, יעלה כמה שיעלה.

כספי לא שלל אפשרות לחזור ולשחק במכבי תל אביב, אך ביקש לנסות ולממש את האופציות ב-NBA שככל הנראה מתרחקות ממנו. אם כספי (31, 2.06) יחתום בשורות הצהובים, הוא יהפוך לישראלי שמשתכר הכי הרבה בתולדות המועדון, כשהשכר שלו צפוי להיות מעל מיליון דולר לעונה, כשהחוזה המדובר הוא לתקופה של שלוש שנים. מדובר בסכומי כסף שמעולם לא שולמו ע"י הקבוצה הישראלית ובטח שלא לשחקן ישראלי.


כספי (31, 2.06) שיחק עד היום 588 משחקים ב-NBA והעמיד ממוצעים של 7.9 נקודות ו-4 ריבאונדים למשחק. הוא נבחר במקום ה-23 בדראפט 2009 על ידי סקרמנטו ובהמשך שיחק בקליבלנד, עבר ליוסטון ולאחר עונה אחת חזר לסקרמנטו ולאחר שנתיים וחצי נשלח בטרייד לניו אורוליאנס, שם נפצע ושוחרר את עונת 2017 סיים במינסוטה, שם הספיק לשחק משחק אחד.


ההמשך היה בגולדן סטייט ממנה נחתך ממש לפני תחילת הפלייאוף, עובדשה שלא מנעה ממנו לקבל את טבעת האליפות האחרונה בה זכתה הקבוצה. את העונה האחרונה פתח בממפיס, בשורותיה קרע את המיניסקוס ולא הצליח לסיים את העונה.


כספי. מאמצים כבירים להחתימו (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ