תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארגנטינה התלוננה נגד השופט: "התעלם מעצת שופטי ה-VAR"

קופה אמריקה: ברזיל - ארגנטינה 0:2
פרסומים על כך שרודי סמבראנו בחר שלא להקשיב לעצת עוזריו בחדר המצלמות הובילו לסערה. "קונמבול" אישרה שגם היו תקלות טכניות במערכת, אך הבהירה שהן סודרו עוד לפני שריקת הפתיחה
אחרי תלונות קשות נגד אי השימוש ב-VAR במהלך ההפסד 2:0 לברזיל בחצי גמר הקופה אמריקה, ההתאחדות הארגנטינית החליטה לפעול בנושא והגישה תלונה רשמית ל"קונמבול", ההתאחדות הדרום אמריקאית, לאחר שדווח כי עצות מצד שופטי הווידאו לבחון שני אירועים ואולי להעניק פנדל לארגנטינה פשוט נדחו על ידי השופט.

מי שניהל את המפגש הענקים בחצי הגמר היה השופט מאקוודור רודי סמבראנו, שסירב בשני מקרים שונים לגשת למצלמות ה-VAR: מתברר כי האורוגוואי לאודן גונסאלס, אחד משופטי ה-VAR בהתמודדות, ייעץ לו בשני מקרים שונים לבחון האם זכאית ארגנטינה לפנדל, אבל גם במקרה בו סרחיו אגוארו הוכשל על ידי דני אלבס וגם במקרה השני בו ניקולאס אוטמנדי נעצר על ידי ארתור, הוא הבהיר כי הוא מסרב והמשיך את המשחק כרגיל.

בעקבות הדיווחים על סירובו של השופט להסתייע ב-VAR, "קונמבול" אישרה כי היו בעיות טכניות במערכת ה-VAR לפני שריקת הפתיחה, כתוצאה מהגעתו למגרש של נשיא ברזיל ז'איר בולסונארו - מסתבר כי תדרי האבטחה סביבו התנגשו עם אלה של מערכת ה-VAR. עם זאת, "קונמבול" גם הבהירה כי ההחלטה להתעלם מהאירועים, בייחוד העבירה על אגוארו שהייתה מבטלת את שערו של רוברטו פירמינו ומעניקה כדור עונשין מהצד השני במצב של 1:0 לסלסאו, הייתה של השופט סמבראנו ולא כתוצאה מכשל טכני. מסי וסמבראנו. הוגשה תלונה רשמית נגד השופט (PEDRO UGARTE/AFP/Getty Images)


ההתאחדות הארגנטינית, שכמו כוכביה ובראשם ליאו מסי גם היא העבירה ביקורת פומבית על ההתנהלות כשצייצה "ראינו בדיוק את מה שאתם ראיתם", הגישה כעת תלונה רשמית נגד השופט מאקוודור, מה שלא יסייע להעפיל לגמר והיא כל אך אחרת תיאלץ להסתפק במשחק על המקום השלישי בשבת נגד צ'ילה (22:00 בספורט1).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ