"החלטת מנהלת הליגה מדגישה את הניתוק בין מדינת ת"א לארץ הגליל"

ראש המועצה האזורית הגליל העליון, גיורא זלץ, טען כי ההחלטה שלא להקפיא יורדות "פוגעת, מפלה ומבטאת את הנתק וחוסר ההתחשבות של המנהלת"

(גודל טקסט)

חרף המצב המתוח תמידית בצפון, וההתמודדות הבלתי אפשרית של הפועל גליל עליון העונה, החליטו השבוע במנהלת הליגה שלא להקפיא את היורדות בליגת העל.

ראש המועצה האזורית הגליל העליון, גיורא זלץ, הגיב היום (שישי) לדברים ותקף: "החלטת המנהלת של ליגת העל בכדורסל, מדגישה את הניתוק בין מדינת תל אביב לארץ הגליל. קבוצת הכדורסל של הגליל העליון מתנהלת ומנוהלת במציאות בלתי אפשרית, ללא מגרש בית, ללא אפשרות להתאמן, שחקנים זרים חוששים ועוזבים, השחקנים, הצוות וההנהלה עושים כמיטב יכולתם, האוהדים, שחלקם הגדול מפונים מביתם, משתדלים להגיע לכל מקום בו משחקת הקבוצה".

זלץ הוסיף ואמר: "אבל במציאות כזו גם לוחמים כמו ברק פלג, אבישי גורדון והשחקנים שאני מוריד בפניהם את הכובע, לא יכולים לנצח. ההחלטה שלא לעצור את הירידה לליגה לאומית, פוגעת, מפלה ומבטאת את הנתק, את חוסר ההתחשבות של מנהלת הליגה".

לוטן אמסלם הפועל גליל עליון
סכנת הירידה בהחלט קיימת. שחקני הפועל גליל עליון | לירון מולדובן

הפועל גליל עליון מדורגת אחרי 22 מחזורים במקום האחרון בליגת העל עם מאזן 17:5, מעט מתחת להפועל באר שבע (16:5) והפועל אילת (15:6).

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי