ספרופולוס החמיא לכספי: "הוא אחד השחקנים המרכזיים שלנו"

יאניס ספרופולוס | דני מרון

הישראלי הבכיר סחט מחמאות ממאמנו לאחר שהוביל את מכבי ת"א לניצחון עם 17 נקודות, שהיוו עבורו שיא עונתי. המאמן היווני העביר מסר לקהל: "עם התמיכה שלהם, הקבוצה טובה יותר. מקווה שבמשחק הבא יהיו עוד אוהדים"

מכבי תל אביב עשתה הערב (ראשון) צעד חשוב לעבר עלייה לגמר הפלייאוף, כשניצחה 72:88 את הפועל אילת במשחק ביתי שבו היא לא התקשתה יתר על המידה. ניצחון במשחק הבא שייערך ביום שלישי בעיר הדרומית יבטיח לצהובים העפלה רביעית ברציפות לגמר, כאשר בכל שלושת האחרונים הם גם הלכו עד הסוף וזכו בתואר.

מאמן האלופה, יאניס ספרופולוס, דיבר בסיום והתייחס לכוכב המשחק, עומרי כספי: "עומרי התחיל את המשחק נהדר, הוא הראה את האיכות שלו, הוא אחד השחקנים המרכזיים שלנו. הוא שחקן שיכול לתת לנו את האקסטרה כשאין לנו אותה. אני מרוצה מאיך שהוא היה מוכן לשחק היום". לגבי ההתמודדות עצמה, אמר היווני: " היינו מאוד מרוכזים, עקבנו אחרי תוכנית המשחק, היינו טובים בהגנה מההתחלה. עצרנו קבוצה של 91 נקודות על 72 בלבד, זה היה המפתח של המשחק. גם בהתקפה היה לנו קצב טוב, מצאנו מההתחלה את השחקן הפנוי עם המסירה הנוספת. שיחקנו חכם, כשהגענו להפרש דו ספרתי שלטנו במשחק".

לבסוף, ספרופולוס החמיא גם לקהל שהגיע הערב במספרים מעט יותר גדולים ליד אליהו: "הקהל שלנו היה היום מאוד קולני, זה הכי הרבה קהל שהיה כאן מאז הקורונה, ואנחנו רוצים אותם גם להמשך. עם התמיכה שלהם, הקבוצה טובה יותר. אני מקווה שבמשחק הבא יהיה פה יותר".

אריאל בית הלחמי, יאניס ספרופולוס | דני מרון

מנגד, אילת רחוקה כעת הפסד בודד מהדחה ומסיום העונה, והדרומיים ינסו לנצח במשחק הקרוב אותו יארחו על מנת לשמור על העונה שלהם בחיים. מאמן המפסידה, אריאל בית הלחמי, פירגן למנצחת אך גם שמר על אופטימיות: "היה משחק לא טוב שלנו, בעיקר בצד ההתקפי. אנחנו קבוצה שבלי סקור גבוה קשה לנו להתמודד. מכבי שיחקו יוצא מן הכלל בצד ההגנתי. אנחנו צריכים לעשות התאמות בצד הפיזי, וצריכים לעשות משחק שונה באילת".

לאחר מכן, בית הלחמי התפנה להחמיא לשחקניו: " יש לנו שחקנים עם גאווה, שחקנים שעברו דברים בקריירה שלהם. אין שום סיבה לחשוב שהסדרה הסתיימה, זה נראה היום לא טוב, אבל הסיפור לא גמור. היה אפשר לראות בחדר ההלבשה שהשחקנים לא שמחים אבל אף אחד לא הוריד את הראש ולא אמר שאנחנו לא יכולים. אנחנו יכולים ומאמינים. אנחנו צריכים לבוא ביום שלישי ולהופיע אחרת, ונופיע אחרת".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי