תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דניאל שוורצבוים ושלום אדרי נבחנים בבית"ר ירושלים

רוני לוי | בית"ר ירושלים, רשמי
הצהובים שחורים פתחו את שבוע האימונים המיוחד, אליו הגיע השניים ששיחקו אשתקד בהפועל פתח תקווה מהליגה הלאומית וב-מ.ס טירה מליגה א'. אוחנה ורוקאביצה עדיין בראש רשימת הרכש בגזרת הישראלים
בבית"ר ירושלים נערכים לקראת פתיחת האימונים בעוד פחות מעשרה ימים כאשר נכון לעכשיו הסגל עדיין לא הושלם ובצוות המקצועי ממשיכים בחיפושים אחר בלם, מגן שמאלי, קשר וחלוץ שאמורים לחזק את הקבוצה.

המנהל המקצועי יוסי בניון והמאמן רוני לוי החלו היום (ראשון) לקיים שבוע אימונים מיוחד למושאלים ששבו למועדון, ביניהם גם שחקני נוער ושחקנים מליגות נמוכות, במטרה לבחון האם חלקם ראויים להשתלב בקבוצה הבוגרת של בית"ר ירושלים לקראת העונה הקרובה.

שני שחקנים שהגיעו למחנה על מנת להרשים את הצוות המקצועי של בית"ר ירושלים הם  דניאל שוורצבוים ששיחק בעונה החולפת בהפועל פתח תקווה מהליגה הלאומית ושלום אדרי שכבש עשרה שערים אשתקד במדי מ.ס טירה מליגה א'.


לוי, לו זו קדנציה שלישית בבית"ר ירושלים, ערך למעשה אימון בכורה לא רשמי כאשר הקבוצה תפתח באופן רשמי את ההכנות ב-25.06 בבית וגן בתקווה שעד אז הסגל שיעמוד לרשותו יהיה מגובש יותר.אוחנה. המגעים נמשכים (דני מרון)

במקביל, בית"ר ממשיכה במגעים לצירוף מיכאל אוחנה וניקיטה רוקאביצה, שנמצאים בראש רשימת הרכש בגזרה הישראלית. עד כהן אין פריצת דרך במו"מ עם אלונה ברקת לגבי הקשר כאשר גם בנוגע לחלוץ לא חלה התקדמות.

בנוסף, בניון בודק בלמים ומגנים שמאליים זרים כשבבית"ר מספרים שמעבר לקושי בהבאת שחקנים לישראל, הוחלט בקבוצה לא להשתגע מבחינה כלכלית בכל הנוגע לשכר, צעד שמקשה על מציאת שחקני רכש בעלי שיעור קומה.

בבית"ר ממתינים גם להתפתחויות בנוגע לעתידם של ארנטס שטקוס ואפונסו טיירה שחתומים לעונה הבאה, אך חוזיהם מכבידים על התקציב מה שמקשה על צירוף שני שחקנים זרים על חשבונם.


שטקוס. בית"ר ממתינה להתפתחויות (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ