תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"סביליה חששה שמועדונים גדולים ינסו לצרף את מואנס דאבור"

זלצבורג - קלאב ברוז' 0:4
בספרד הרעיפו שבחים על חלוץ זלצבורג אחרי הצמד במחזור האחרון: "המחיר שהשקיעו בו נראה נמוך לאור המספרים שלו". חמישי ב-21:50, שידור ישיר בספורט2: הישראלי מול נאפולי בשמינית גמר הליגה האירופית
שלב שמינית גמר הליגה האירופית ייצא לדרך ביום החמישי הקרוב כאשר במוקד תארח נאפולי, אחת המועמדות הבכירות לזכות במפעל, את מואנס דאבור ורד בול זלצבורג (21:50, שידור ישיר בספורט2) ששואפים להגיע לגמר לאחר שאשתקד הם הודחו רק בחצי הגמר בתום דרמה גדולה מול מארסיי.

בתקשורת הספרדית עסקו השבוע בדאבור, שכידוע חתם במהלך חודש ינואר לארבע עונות בסביליה אליה הוא יצטרף בקיץ הקרוב. "עושה רושם שהאנדלוסים עשו השקעה משתלמת", נכתב לאחר שחלוץ נבחרת ישראל הפציץ צמד בניצחון זלצבורג בסוף השבוע האחרון והעלה את מאזנו ל-11 שערים ליגה ב-20 מחזורים.

דאבור, שמוליך גם את טבלת המבקיעים של הליגה האירופית העונה, זכה לשבחים: "המחיר שסביליה השקיעה בדאבור נראה נמוך לאור המספרים שלו בשנים האחרונות וגילו הצעיר (26). ראשי המועדון רצו לשים את עליו את הידיים של לפני מועדונים גדולים אחרים יעשו זאת וזו הסיבה שהעסקה נסגרה כבר בחודש ינואר".רף הציפיות עולה. מואנס דאבור (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ