תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ההתאחדות לכדורגל הורידה את בני סכנין לליגה א'

סכנין - ק"ש 2:0
הקבוצה שירדה לליגה הלאומית מתקשה לעמוד בתקציב הקבוצה בשל החוזים הגבוהים ועלולה לרדת לליגה השלישית. אנשי עסקים בעיר צפויים להירתם כדי למנוע מפלה. במועדון הגיבו: "ביקשנו ארכה, מאמינים שנציג את הדרישות"
אחר שירדה לפני מספר חודשים לליגה הלאומית, בתום תקופה ארוכה של 12 שנה, הבוקר (רביעי) קיבלה בני סכנין הודעה מההתאחדות לכדורגל על כך שהיא בדרך לליגה א'. הסיבה: אי אישור תקציב לעונת  2019/20, כפי שכתוב בסעיף מס' 18 בתקנון.

על פי ההודעה שיצאה הבוקר נכתב: "בהמשך להחלטת המליאה מיום חמישי, בה נתבקשה קבוצת בני סכנין להעביר את דרישות המליאה לצורך אישור התקציב לעונת המשחקים הקרובה עד ליום שלישי 23/7, ורק בערב העבירה בקשה להארכת המועד, ובהתאם לאמור בתקנון - הרשות לבקרת תקציבים הגיעה המליאה למסקנה כי אין לאשר את תקציב הקבוצה ולאור האמור הקבוצה ירדה לליגה א'".

בבני סכנין נדהמו הבוקר מההודעה ואף ציינו כי ביקשו ארכה של מספר ימים וכי כבר נעשתה פנייה למספר אנשי עסקים מקומיים בכדי להירתם למשימה וכי יש בכוונת המועדון לפתור את הסוגיה עד תחילת שבוע הבא. הבעיה נוצרה בעיקר בשל החוזים הגבוהים של שחקנים רבים מהעונה שעברה ביניהם הקשר מהראן ראדי והחלוץ פיראס מוגרבי. במועדון ניסו להעביר את מוגרבי לבני יהודה ודרשו עליו כחצי מיליון שקלים ואילו לגבי ראדי לא נמצאה קבוצה שתסכים לקלוט בעיקר בשל שכרו הגבוה.מחמוד קנדיל ועלי עותאמן מאוכזבים (מאור אלקסלסי)


מיד לאחר שבהתאחדות פרסמו את ההודעה, במועדון הוציאו הודעה רשמית משלהם: "אכן נדרש המועדון על ידי הבקרה לספק אישורים על תשלום התחייבויות על העונה שחלפה ,ונדרשו עוד מסמכים נוספים בתחום הבקרה. אתמול הגישה הנהלת המועדון בקשה לארכה עד ליום ראשון הקרוב. הנהלת המועדון מאמינה שכן תמציא את הדרישות ותפקיד אותם בבקרה ומאוד מסופקת ברמה המקצועית מההתנהלות של השחקנים והסגל המקצועי במחנה האימונים ומאמינים שהדברים יבואו לידי ביטוי בתוצאות של המשחקים הרשמיים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ