תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"גוטליב לא היה נותן לשכטר לתעתע בו, הוא הטוב בארץ"

צפו ב-0:3 של בית"ר מול מכבי ת"א
בכיר בהפועל תל אביב מייעץ ליריבה העירונית ("קשה לראות את ההגנה שלהם") וחושף: "רק בגלל דרישה כספית הוא ודגני לא עברו לבאר שבע ובית"ר. מכבי ת"א? זו אפשרות"
הפועל תל אביב לא תתמודד העונה נגד מכבי תל אביב, אבל עשויה לשרת את הצהובים שנראו אמש (ראשון) פגיעה בעיקר במרכז ההגנה ב-3:0 לבית"ר ירושלים.


האדומים ישמחו לסייע ליריבה העירונית עם מכירת אדי גוטליב, שהוצע לצהובים ובינתיים טרם מצא קבוצה ולא נמצא בתכניות של הקבוצה לעונה הקרובה בלאומית. אחד מבכירי המועדון שצפה בתבוסה של היריבה אמר: "קשה להאמין שככה נראים בלמים של מכבי תל אביב. אדי גוטליב יכול לסייע להם בלי ספק"."קשה להאמין שככה נראים בלמים של מכבי ת"א"
 (דני מרון)


למרות שהבלם לא יהיה בסגל קבוצתו, המחמאות המשיכו להיות מורעפות אולי מתוך כוונה לשלשל כמה מאות אלפי יורו לכיס של המועדון האדום: "גוטליב הוא הבלם הטוב בישראל, הוא לא היה נותן לאיתי שכטר לעשות מה שעשה מולו. אפילו אוראל דגני יכול לסייע להם. הוא אחד מהמהירים מבין הבלמים בארץ אולי אחרי חאתם עבד אלחמיד".אותו גורם אדום הוסיף: "הדרישה הכספית שלנו מנעה מעבר שלהם לבאר שבע ובית"ר ירושלים שחיזרו אחרי גוטליב ודגני בהתאמה".


דגני, בין המהירים בארץ (עדי אבישי)


אז איפה עתיד השניים? "עוד כשבוע נדע היכן אוראל דגני ישחק. ממה שבמועדון יודעים גוטליב ממתין להצעה מאירופה כשגם מכבי תל אביב כבר לא נפסלת". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ