גלזר עשוי להחליף את חיימוב, מרדכי: "טעויות תמיד יקרו"

מכבי חיפה - קריית שמונה 2:2
מכבי חיפה ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המפגש ביום שני מול מכבי תל אביב, המאמן יחליט רק לאחר האימון המסכם אם לבצע שינוי בין הקורות: "יהיו שינויים, נצרף שחקן או שניים בינואר. יכולנו לשקוע, אבל בחרנו אחרת"
מכבי חיפה חזרה אתמול (רביעי) לאימונים לאחר שני ימי מנוחה והבוקר הגבירה את ההכנות ועוד קודם לכן ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק ביום שני מול מכבי תל אביב. במועדון מבינים כי ניצחון על הצהובים יקרב את הקבוצה לחלק העליון בטבלה ויכול לתת ביטחון רב שנעלם לאחר התיקו הדרמטי מול קריית שמונה.

אחת הסיבות לאופטימיות בכרמל נובעת מהגישה להשתמש בכל האמצעים למען הניצחון, כשאתמול מספר שחקנים השתטחו על קברי צדיקים בצפת. עוד קודם לכן יצאו רמי גרשון, רז מאיר ושון וייסמן לביקור קצר באומן שבאוקראינה. "אם זה מה שיעזור לנו להצליח אז אנחנו בעד", אמרו בחיפה.


במסיבת העיתונאים המאמן איתי מרדכי הבהיר כי הוא יישאר בתפקיד כל עוד לא יגידו לו אחרת ואמר על המשחקים האחרונים: "היינו מרחק של דקה מלעשות תשע נקודות, שלושה ניצחונות מארבעה משחקים. בשני המשחקים האחרונים ראיתם קבוצה טובה, חזקה, מסודרת שיודעת מה היא רוצה מעצמה ובאה לנצח. בדרך הזו אנחנו רוצים להמשיך. שני מאמנים עזבו בצורה דרמטית והיינו יכולים לשקוע, אבל בחרנו אחרת. אני איש של מכבי חיפה, פה כל חיי ומכיר את ה-DNA של המועדון כך שאני מוכן לכל תפקיד שאתבקש למלא".

חשיבות הקהל מול מכבי ת"א:
"יש לנו קהל גדול, לדעתי הטוב בישראל שממלא אצטדיונים ותמיד נמצא בחלק העליון. התפקיד שלנו זה לגרום להם לחייך וליהנות, גם אם בשנים האחרונות זה לא קורה ולמרות זאת הקהל תומך ונותן לנו כוח. אנחנו רוצים להחזיר לאוהדים גם נגד מכבי תל אביב".מרדכי. ימשיך לאמן את הקבוצה כל עוד לא יוחלט אחרת (ערן לוף)

גישת השחקנים במשחקים גדולים:
"השחקנים באו בגישה טובה לדרבי. כשניתחנו את המשחק בצורה מקצועית ועמוקה, ראינו שגם לא שיחקנו כל כך רע באופן כללי. ברור שהתוצאה קובעת ואנחנו לא רוצים לדבר כרגע על הדרבי, כי מאז עברנו שני משחקים בהם יצאנו קדימה והראינו חוזקות ושאנחנו מסוגלים לעשות דברים יותר טוב. מכבי תל אביב מובילה את הטבלה וברור שזה משחק גדול מאוד. הם משחקים כדורגל בדיוק בשביל משחקים כאלה ואני בטוח שהגישה שלהם תהיה יותר טובה וראויה מבכל משחק אחר".

מעמדו של גיא חיימוב: "אנחנו תמיד תומכים בשחקנים שלנו וטעויות הן חלק מהשחק, הן קורות. כשאנו מנתחים טעויות אנחנו מנסים לראות איפה הקבוצה הייתה צריכה לעזור לאותו שחקן שטעה ואת זה אנחנו רוצים לשפר, כי טעויות תמיד יקרו. המטרה היא פשוט שהיריב יטעה יותר".


זכה לגיבוי, אבל נשקלת האפשרות לספסלו. חיימוב (ערן לוף)

שינויים בינואר: "יהיו מזעריים, שחקן או שניים שבאמת ישדרגו אותנו ויעזרו לשאר השחקנים להפגין יכולות יותר גבוהות. כשזה יקרה כולם תדעו".

המטרות
: "קודם כל חושבים על מכבי תל אביב. עם שני ניצחונות קדימה נהיה בחלק העליון ותיקו או הפסד ואתה יורד למטה. המטרה שלנו להידבק לחלק העליון, כי אנחנו די קרובים לאיזור, וכשנגיע נסמן מטרות חדשות".

מבחינה מקצועית אמור לעמוד לרשות המאמן איתי מרדכי סגל כמעט מלא, וזה כולל את חזרתו של רמי גרשון שעדיין לא ברור אם יתלבש. אחת ההחלטות שמרדכי יקבל לקראת המשחק תהיה בעמדת השוער וזאת לאור יכולת לא טובה לאחרונה של השוער גיא חיימוב. בקרב אנשי המועדון הדעות חלוקות לגבי הישארותו של חיימוב כשוער ראשון או לתת הזדמנות מחודשת לעומרי גלזר. בכרמל סיפרו כי ההחלטה הסופית בנושא תתקבל לקראת האימון המסכם במסגרת החלטה משותפת בין מרדכי למאמן השוערים גיורא אנטמן.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ