תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נציגים מבית"ר ירושלים פנו, כץ הבהיר: "שטקוס לא למכירה"

הפועל רעננה - הפועל חיפה 3:0
בעלי הפועל חיפה מודע לכך שהשוער שמסיים את חוזהו מעורר עניין רב, אך מסרב לשחררו: "שום מחיר לא יגרום לי להיפרד ממנו בינואר". ורמוט בספק לנתניה (שבת, 18:15 בספורט4), מימר: "הם פייבוריטים, ה-0:5 לא משקף"
הפועל חיפה ממשיכה את הכנותיה לקראת המשחק מול מכבי נתניה בשבת (18:15, ישיר בספורט4). בכרמל מאוד מרוצים משבוע המשחקים אותו סיימו עם שני ניצחונות ותיקו ורוצים להמשיך את המומנטום גם בפתיחת הסיבוב השני.

הפועל חיפה תגיע למשחק נוסף ללא הבלם ניסו קפילוטו שחוזר אט אט להתאמן עם הקבוצה וללא אלמוג בוזגלו שייעדר עוד תקופה ארוכה, כאשר גם כשירותו של גילי ורמוט עדיין לא ברורה. רק לאחר האימון היום יתברר אם ורמוט יהיה כשיר למשחק, אחרי שכבר החמיץ את המפגש מול רעננה. אם ורמוט ייעדר, אז גיא חדידה ימשיך ב-11.

לקראת המשחק אמר המאמן שרון מימר: "יצרנו סוג של מומנטום והחבר'ה הראו שיש קבוצה טובה שמתחילה להאמין בעצמה. ה-0:5 בסיבוב הראשון? לא חושב שזה ייתן לנו יתרון, כי נתניה קבוצה חזקה שמעלינו בטבלה והם באים כפייבוריטים, אבל ננסה להמשיך מה שעשינו בתקופה האחרונה. מחזור הפתיחה לא שיקף את יחסי הכוחות, זה היה ניצהון גדול של הפועל חיפה, אבל אלה לא פערי הכוחות, זה משחק שוויוני ונצטרך לבוא ברמת מוכנות כמו בשלושת המשחקים האחרונים. השבוע לצערי הייתי צריך להודיע לפאפאזוגלו שימצא לעצמו קבוצה, הוא שחקן טוב מאוד ולא הצלחתי לתת לו הזדמנות להראות את עצמו. אני רוצה להביא שחקן בסגנון אחר".


בינתיים בקבוצה חושבים על חודש ינואר, כאשר פרט לתוכניות הרכש, בדגש על צירוף שני שחקני התקפה, במועדון לא רוצים לאבד נכסים כפי שקרה בינואר שעבר ובראשם השוער הליטאי ארנסטס שטקוס. כץ כבר הציע לשחקן חוזה משודרג, אבל השוער עדיין לא הסכים לחתום ובמקביל מספר קבוצות בליגה ובראשן בית"ר ירושלים מעוניינות בשירותיו החל מינואר הקרוב ודאגו להעביר מסרים. לאחרונה פנו נציגים מבית"ר ירושלים לאנשי הפועל חיפה והציעו לבצע עסקת טרייד של מספר שחקנים עבור השוער. המסר הועבר לבעלים שהיה חד: "שטקוס יישאר בהפועל חיפה ושום מחיר לא יגרום לי לשחרר אותו בינואר".


שטקוס. יסיים את העונה בהפועל חיפה, כך לפי יואב כץ (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ