תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

המחליף של ירדן שועה: יאקוב סילבסטר חתם בבני יהודה

הפועל תל אביב - בני יהודה 2:3
כפי שנחשף לראשונה בספורט1: החלוץ, ששוחרר מוקדם יותר היום מבית"ר ירושלים, הצטרף לקבוצה מהשכונה עד תום העונה וימלא את מקומו של השחקן שנמכר למכבי חיפה
יוסי אבוקסיס מצא מחליף לירדן שועה שנמכר למכבי חיפה. כפי שנחשף לראשונה בספורט1, יאקוב סילבסטר סיים היום (שלישי) את דרכו בבית"ר ירושלים וחתם עד תום העונה בבני יהודה.

בני יהודה סימנה את סילבסטר כמועמד המרכזי להחליף את שועה וכעת כאמור הצדדים הגיעו להסכמות והעסקה יצאה לפועל לאחר משא ומתן ממושך. הקבוצה מהשכונה היא זו שתישא במלוא שכרו של החלוץ, כאשר זה היה התנאי המרכזי של בית"ר ירושלים להשלמת העסקה. שכרו של השחקן כמעט שלא ייפגע ויעמוד על כ-18 אלף יורו בחודש עד סיום העונה הנוכחית.

סיבלסטר, כזכור, הצטרף לבית"ר ירושלים בחודש ינואר בדיוק לפני שנה והיה חלק מרכזי בהתקפה של הקבוצה שנאבקה אשתקד על האליפות עם הפועל באר שבע. העונה הדברים פחות התחברו לחלוץ שהבקיע שער ליגה בודד מתחילת העונה. בשני המחזורים האחרונים, נפגע מאוד מעמדו של הסלובקי והוא נשאר מחוץ לסגל של ניר קלינגר במשחקים נגד מכבי תל אביב ואשדוד.בא לשכונה בחור חדש. יאקוב סילבסטר (בני יהודה - האתר הרשמי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ